www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۲:۰۶ 1395/02/25

نتایج مسابقات کیک بوکسینگ GLORY 30

مسابقات GLORY 30 لُس آنجلس دقایقی پیش به پایان رسید. رویدادی که پر از هیجان با حضور بهترین فایترهای دنیا برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، نتایج مسابقات بدین شرح است: بخش سوپرفایت ها: نیمه سنگین وزن: مِنی مانچا با امتیاز بالا بر وَرِن تامپسون پیروز شد. میان وزن: مایک لِمایر موفق […]

مسابقات GLORY 30 لُس آنجلس دقایقی پیش به پایان رسید. رویدادی که پر از هیجان با حضور بهترین فایترهای دنیا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، نتایج مسابقات بدین شرح است:

بخش سوپرفایت ها:

نیمه سنگین وزن: مِنی مانچا با امتیاز بالا بر وَرِن تامپسون پیروز شد.

میان وزن: مایک لِمایر موفق شد با امتیاز از سد کارل رابرسون عبور کند.(لِمایر در راند اول موفق شد رابرسون را ناک دان کند و همین باعث پیشی گرفتن او از حریفش شد).

خروس وزن بانوان: تیفانی فان سوست با امتیاز بر اسماء حصحص از مراکش پیروز شد.(فان سوست نسبت به حریفش با تجربه تر بود) .

مبارزه سنگین وزن: گوتو اینوسنت با امتیاز بر برایان دووِس چیره شد.

مبارزه میان وزن: جیسون ویلنیس با امتیاز بر جو شیلینگ غلبه کرد.(این مبارزه بسیار نزدیک بود البته تا راند سوم و در جایی که ویلنیس با یک ضربه اُوِر هند و هوک چپ حریف امریکایی را ناک دان کرد).

glory-30-los-angeles-tournament-casey-greene-ambang

مبارزات اصلی GLORY 30:

نیمه نهایی شماره یک تورنمنت فوق سبک وزن: ریچارد آبراهام با امتیاز بر کِیسی گرین پیروز شد(آبراهام بر زدن ضربات اُوِرهند راست اصرار داشت و دست آخر هم موفق شد در راند دوم حریفش را ناک دان کند و همین باعث پیروزی وی شد).

نیمه نهایی شماره دو تورنمنت فوق سبک وزن: فرانسیس آمبَنگ هم با امتیاز بر دانیل مورالِس غلبه کرد(آمبَنگ در هر سه راند ضربات بهتری نسبت به حریف زد و همین باعث شد تا به عنوان فرد پیروز انتخاب شود).

فینال تورنمنت فوق سبک وزن: ریچارد آبراهام با رای نه چندان قاطع داوران بر فرانسیس آمبَنگ پیروز شد(آمبَنگ ضربات به مراتب کاری تری نسبت به حریف زد اما حریفش تحرک بیشتری نسبت به وی داشت و ضربات بیشتری زد.از این رو داوران آبراهام را به عنوان برنده انتخاب کردند).

مبارزه سبک وزن: مارات گریگوریان با ناک اوت در راند اول بر دجیمه کولیبالی پیروز شد(گریگوریان نسبت به حریف بسیار بهتر مبارزه را آغاز کرد و با ضربه بسیار زیبای های کیک راست کولیبالی را ناک اوت کرد).

مبارزه عنوان قهرمانی میان وزن: سایمون مارکوس با امتیاز بر داستین جاکوبی غلبه کرد تا از عنوان قهرمانی اش دفاع کند.(جاکوبی در این مبارزه عملکرد قابل قبولی داشت اما مارکوس بسیار بهتر از او بود و موفق شد دوبار در راند 3 و 5 جاکوبی را ناک دان کند.تلاش های جاکوبی برای جبران بی ثمر ماند و این مارکوس بود که پیروز میدان شد).

تهیه و تنظیم: مهدی احمدی

Tel-razmavar1

 

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.