www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۰۳ 1394/06/25

نبرد سه مشتزن ایران در رقابت‌های جهانی/ حضور در APB سهمیه جهانی ندارد

تنها سه بوکسور ایرانی مجوز حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان در دوحه را دارند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، رضا مرداخانی، حسن شاهینی و سجاد محرابی که به عنوان نمایندگان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا توانسته‌اند سهمیه رقابت‌های جهانی را کسب کنند، اواسط مهرماه عازم دوحه می‌شوند. پیش از این برخی اعلام کرده‌ بودند […]

تنها سه بوکسور ایرانی مجوز حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان در دوحه را دارند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، رضا مرداخانی، حسن شاهینی و سجاد محرابی که به عنوان نمایندگان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا توانسته‌اند سهمیه رقابت‌های جهانی را کسب کنند، اواسط مهرماه عازم دوحه می‌شوند.

پیش از این برخی اعلام کرده‌ بودند که مشتزنان ایرانی حاضر در رقابت‌های بوکس حرفه‌ای APB می‌توانستند در رقابتهای جهانی شرکت کنند اما APB این اجازه را به آنها نداده در حالی که شرط حضور ایرانی ها در مسابقات جهانی، کسب سهمیه از طریق رقابتهای آسیایی بوده است و APB نیز مخالفتی با حضور بوکسورها در مسابقات آسیایی نداشته است.

همچنین بر اساس قوانین، هر مشتزنی که سهمیه رقابت‌های جهانی را کسب می‌کند خود باید در این رقابت‌ها شرکت کند و بوکسور دیگری نمی‌تواند در آن وزن جایگزین شود.

البته بوکسورهایی که در رقابت‌های حرفه‌ای APB‌ حضور دارند، در صورتی که بتوانند سهمیه رقابت‌های جهانی را کسب کنند باید برای حضور در رقابت‌های جهانی نیز با APB مکاتبه کنند و اجازه بگیرند.

احسان روزبهانی، جاسم دلاوری، امین قاسمی‌پور و سجاد محمد پور مشتزنان ایران حاضر در رقابت‌های بوکس حرفه‌ای APB هستند.

رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان از 17 تا 27 مهرماه در دوحه برگزار می‌شود.

آخرین اخبار