www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۵۱ 1401/06/03

نامه اعتراض آمیز علی‌نژاد به صالحی امیری/ «مسئولیت ابطال احتمالی انتخابات با شماست»

نامزد ریاست کمیته ملی المپیک با ارسال نامه‌ای به سیدرضا صالحی امیری خواستار تعیین تکلیف نهایی‌اش برای حضور یا عدم حضور در انتخابات این کمیته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، اسامی کاندیداهای تأیید صلاحیت شده برای حضور در انتخابات پیش روی کمیته ملی المپیک در شرایطی اعلام شد که نامی از مهدی علی‌نژاد معاون سابق ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان که نامزد ریاست شده بود، در بین آنها دیده نمی‌شد.

به دنبال این اتفاق علی‌نژاد طی نامه‌ای به رئیس کمیته ملی المپیک اعتراض خود را اعلام کرد.

در این نامه آمده است:

«جناب آقای دکتر صالحی امیری
ریاست محترم کمیته ملی المپیک ایران
با سلام و احترام.

به استحضار می‌رساند سایت رسمی کمیته ملی المپیک ایران در تاریخ 2 شهریور 1401، ساعت 21:26 اقدام به انتشار اسامی نامزدهای قطعی شده انتخابات 6 شهریور 1401 کمیته ملی المپیک با قید «تا این لحظه» نمود که نام اینجانب، نامزد ریاست کمیته ملی المپیک، در لیست اسامی اعلام شده قرار نداشت. در این رابطه موارد زیر قابل توجه است:

1 – کمیته ملی المپیک موظف بود مطابق مواد 11 و 12 دستورالعمل اجرایی انتخابات کمیته ملی المپیک، مصوب مجمع کمیته ملی المپیک و مورد تأیید کمیته بین‌المللی المپیک، ظرف مدت چهار روز کاری پس از اتمام ثبت‌نام نامزدها یعنی 25 مرداد ماه اسامی نامزدهای تأئید شده و رد شده را به آنها اعلام نماید که این مهم صورت نگرفت.

2 – براساس ماده 14 دستورالعمل فوق‌الذکر، کمیته ملی المپیک موظف بود فهرست اسامی نهایی کاندیداهای عضویت را برای کلیه اعضای مجمع عمومی ارسال نماید که این مهم نیز در روز یکشنبه 30 مرداد صورت نگرفت.

3 – اسامی منتشرشده با سه روز تأخیر نیز، با قید تا این لحظه، جنبه نهایی ندارد.

4 – اگر صلاحیت اینجانب توسط مراجع مربوطه مورد تأیید قرار نگرفته است، لازم بود این موضوع به اینجانب ابلاغ گردد که تاکنون این اتفاق نیز صورت نگرفته است.

5 – علیرغم جمیع اقدامات خلاف دستورالعمل فوق‌الذکر، به جهت رعایت حقوق اینجانب، مقتضی است دستور فرمایید فی‌الفور نام اینجانب نیز به‌عنوان نامزد تأیید صلاحیت شده اعلام گردد یا مراتب رد صلاحیت بنده جهت داشتن فرصت اعتراض و اقدامات قانونی دیگر ابلاغ گردد.

بدیهی است عدم توجه به دستورالعمل اجرایی انتخابات کمیته ملی المپیک، موجبات ابطال احتمالی این انتخابات توسط مراجع صالحه داخلی و کمیته بین‌المللی المپیک را در پی خواهد داشت که مسئولیت آن با شخص جنابعالی است».

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.