www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۱:۱۴ 1394/01/10

میزبانی بازی‌های جهانی ورزش‌های رزمی به پرو رسید

سازمان جهانی ورزش‌های رزمی میزبانی سومین دوره بازیهای جهانی این سازمان را به کشور پرو و شهر لیما داد. به گزارش “رزم نیوز” ، بازیهای جهانی ورزشهای رزمی که از آن در ایران به عنوان المپیک هنرهای رزمی یاد می شود تا کنون دوبار در سالهای ۲۰۱۰ به میزبانی پکن و ۲۰۱۳ به میزبانی سن پترزبورگ […]

سازمان جهانی ورزش‌های رزمی میزبانی سومین دوره بازیهای جهانی این سازمان را به کشور پرو و شهر لیما داد.

به گزارش “رزم نیوز” ، بازیهای جهانی ورزشهای رزمی که از آن در ایران به عنوان المپیک هنرهای رزمی یاد می شود تا کنون دوبار در سالهای ۲۰۱۰ به میزبانی پکن و ۲۰۱۳ به میزبانی سن پترزبورگ برگزار شده و سومین دوره آن سال ۲۰۱۷ در لیما برگزار خواهد شد. قرارداد برگزارى این رویداد بزرگ ورزشى ما بین ماریوس ویزر رئیس اسپورت اکورد “سازمان جهانی ورزشهای رزمی (SportAccord) و خوزه کوینونس گونزالنس رئیس کمیته المپیک پرو امضا شد.

این رویداد جهانی در ١٦ رشته ورزشى که ٦ رشته آن المپیکى هستند و با حضور بیش از ٢٥٠٠ ورزشکار برگزار می شود و قرار است این مسابقات به صورت زنده در یکصد کشور پوشش داده شود.رییس سازمان جهانی اسپورت اکورد در هنگام عقد این قرارداد با تاکید براینکه دوره های پیشین این رویداد به خوبی برگزار شد، گفت: باعث افتخار است که سومین دوره از این بازیها در پرو برگزار خواهد شد.

ووشو، آی کی دو، بوکس، جودو، جوجیتسو، کاراته، کندو، کیک بوکسینگ، موی تای، سامبو، ساواته، سومو، تکواندو، وزنه بردارى و کشتى با کمبرند رشته هایی هستند که در بازیهای جهانی ورزش های رزمی حضور خواهند داشت.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.