www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۳۴ 1394/06/07

میزان پرداخت بودجه وزارت ورزش به فدراسیون‌ها اعلام شد

وزارت ورزش و جوانان میزان پرداخت بودجه سالجاری به فدراسیون ها را اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، وزارت ورزش و جوانان تا به امروز از مجموع بودجه مصوب برای فدراسیون‌های ورزشی در سال ۹۴، به طور کلی ۳۷۶ میلیارد و ۵۲۶ میلیون ریال به فدراسیون‌های ورزشی پرداخت کرده که این رقم در […]

وزارت ورزش و جوانان میزان پرداخت بودجه سالجاری به فدراسیون ها را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، وزارت ورزش و جوانان تا به امروز از مجموع بودجه مصوب برای فدراسیون‌های ورزشی در سال ۹۴، به طور کلی ۳۷۶ میلیارد و ۵۲۶ میلیون ریال به فدراسیون‌های ورزشی پرداخت کرده که این رقم در مجموع ۴۴ درصد از بودجه مصوب فدراسیون‌ها را شامل می‌شود.

طبق فهرست بودجه‌های واریز شده به حساب فدراسیون‌های ورزشی تا به امروز به لحاظ درصد بودجه دریافتی، فدراسیون همگانی با دریافت ۶۵ درصد بودجه مصوب سالیانه خود بیشترین دریافتی را داشته است.

از این حیث فدراسیون ناشنوایان با دریافت ۶۰ درصد بودجه در رده دوم قرار دارد. فدراسیون بولینگ با دریافت ۵۹ درصد، فدراسیون ورزش‌های سه‌گانه با دریافت ۵۸ درصد و فدراسیون هندبال با دریافت ۵۴ درصد و فدراسیون وزنه‌برداری با دریافت ۵۲ درصد بودجه در رده‌های بعدی قرار دارد.

فدراسیون‌های دوومیدانی، دوچرخه‌سواری، سوارکاری، اسکواش، اسکیت، بسکتبال و بوکس نیز فدراسیون‌هایی هستند که ۵۰ درصد بودجه خود را دریافت کرده‌اند. همچنین فدراسیون تیراندازی ۵۱ درصد بودجه خود را دریافت کرده است.

بودجه‌ای که از سوی وزارت ورزش و جوانان از ابتدای سال ۹۴ تا به امروز در اختیار فدراسیون‌های رزمی قرار گرفته است، به این شرح است:

* فدراسیون ووشو ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال– ۵۰ درصد

* فدراسیون ورزش‌های رزمی سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال – ۳۵ درصد

* فدراسیون بوکس هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال – ۵۰ درصد

* فدراسیون تکواندو ۱۴ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال – ۴۸ درصد

* فدراسیون جودو پنج میلیارد ریال – ۴۲ درصد

* فدراسیون کاراته چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال – ۳۲ درصد

آخرین اخبار