www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۱۰ 1393/08/16

میران: برخی ها صلاحیت انتقاد از جودو را ندارند/ با همین اردوها به آسیایی می رویم

معتقدم کسی باید از جودو انتقاد کند که درحد و اندازه های این ورزش باشد.متاسفانه برخی که حتی در یک تیم باشگاهی شهر خودشان هم مقام ندارند، از جودو انتقاد می کنند که صلاحیت اظهارنظر ندارند. سرمربی تیم ملی جودوی جوانان گفت: اگر ملی پوشان کشورمان بتوانند در روز مسابقه از پتانسیل خود استفاده کنند، […]

معتقدم کسی باید از جودو انتقاد کند که درحد و اندازه های این ورزش باشد.متاسفانه برخی که حتی در یک تیم باشگاهی شهر خودشان هم مقام ندارند، از جودو انتقاد می کنند که صلاحیت اظهارنظر ندارند.

سرمربی تیم ملی جودوی جوانان گفت: اگر ملی پوشان کشورمان بتوانند در روز مسابقه از پتانسیل خود استفاده کنند، نتایج خوبی در مسابقات آسیایی کسب خواهیم کرد.

به گزارش “رزم نویز” و به نقل از خبرگزاری ایلنا، رقابت های جودوی نوجوانان و جوانان آسیا، آذرماه جاری به میزبانی هنگ کنگ برگزار خواهد شد. به همین منظور، دور جدید تمرینات تیم ملی جودوی جوانان، از روز 18 آبان ماه جاری آغاز می شود.

سید محمود میران ، در خصوص برنامه های آماده سازی تیم ملی جوانان خاطر نشان کرد: مرحله جدید اردو از روز 18 آبان آغاز می شود. بعد هم که مسابقات جایزه بزرگ تهران را در پیش داریم.سپس تمرینات ادامه می یابد تا به مسابقات آسیایی اعزام شویم.

وی با اشاره به این که تا زمان اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا، تیم جوانان برنامه برون مرزی نخواهد داشت، افزود: قرار بود در گرند اسلم ابوظبی شرکت کنیم که این سفر انجام نشد. ضمن این که اردوی مشترک خارجی نیز نخواهیم داشت. از این رو، در همین اردوهای داخلی تمرینات مان را ادامه می دهیم تا به مسابقات هنگ کنگ اعزام شویم.

سرمربی تیم ملی جودوی جوانان کشورمان، در مورد پیش بینی خود از عملکرد ملی پوشان در رقابت های قهرمانی آسیا، اظهار داشت: واقعا نمی توان پیش بینی کرد. چرا که در رشته ای مثل جودو، قرعه بسیار مهم است. با این حال، اگر بچه ها در روز مسابقه از پتانسیل خود استفاده کنند، نتایج خوبی خواهیم گرفت.

کاپیتان پیشین تیم ملی جودو، همچنین درباره ادامه همکاری با کواک، مربی اهل کره شمالی تیم جوانان گفت: وی در کنار تیم حضور دارد و به ما کمک می کند. او به خاطر این که سال ها پیش نیز در ایران مربیگری کرده، با جودوی ما کاملا آشناست.

میران در ادامه، در خصوص اظهار نظر یکی از داوران جودو به نام حمید رضا جعفر که گفته بود میران با کدام سابقه مربیگری هدایت ملی پوشان را عهده دار شده است، تصریح کرد: من اصلا شخصی به این اسم را نمی شناسم. معتقدم کسی باید از جودو انتقاد کند که در حد و اندازه های این ورزش باشد. متاسفانه برخی که حتی در یک تیم باشگاهی شهر خودشان هم مقام ندارند، از جودو انتقاد می کنند. به نظرم آنها صلاحیت اظهارنظر در این باره را ندارند.

سرمربی تیم ملی جودوی جوانان ایران در پایان یادآور شد: ما کارشناسان زیادی داریم که می توانند در مورد جودو صحبت کنند که مطمئنا بنده از نظرات آنها استفاده می کنم اما نمی دانم چرا این قبیل افراد که سابقه ای در جودو ندارند اظهار نظر می کنند. به نظر من آنها تنها به دنبال کوبیدن جودو هستند.

آخرین اخبار