www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 20:01 1399/12/11

میراسماعیلی: پرونده جودو ایران به فدراسیون جهانی ارجاع شد/ باید رایزنی کنیم

رئیس فدراسیون جودوی ایران گفت: با مذاکراتی که با فدراسیون جهانی انجام می‌دهیم، امیدوارم شرایط حضور ما در رقابت‌های بین المللی جودو فراهم شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آرش میراسماعیلی در مورد خبر رفع تعلیق فدراسیون جودو اظهار داشت: یک سال و نیم است که ما درگیر این پرونده هستیم. بعد از 26 شهریور ماه، سه بار صدور رأی دادگاه عالی ورزش به تعلیق افتاد و در نهایت امروز رأی کمیته انضباطی فدراسیون جهانی مبنی بر تعلیق دائم جودوی ایران باطل اعلام شد و این پرونده به فدراسیون جهانی ارجاع شد.

میراسماعیلی ادامه داد: با رایزنی‌ها و مذاکرات خاص خود با فدراسیون جهانی باید این مسأله را حل کنیم.

وی در مورد اینکه پس هنوز فدراسیون جودوی ایران رفع تعلیق نشده است، اظهار داشت: رأی کمیته انضباطی فدراسیون جهانی که ما را دائم تعلیق کرده بود، تعلیق شده است و ما به فدراسیون جهانی جودو ارجاع شده‌ایم که جزئیات زیادی در این پرونده وجود دارد.

وی ادامه داد: 41 صفحه پرونده داریم و ملزم به رعایت منشور المپیک و اساسنامه فدراسیون جهانی هستیم. یک سال و نیم است که تعلیق شده‌ایم و امیدوارم شرایط ما برای ورود به رقابت‌های بین المللی جودو با مذاکراتی که انجام می‌دهیم، بوجود بیاید.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.