www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۵۶ 1393/10/08

میراسماعیلی: زارعیان انتخاب شورای فنی بود نه وزارت ورزش/ کسب سهمیه المپیک آسان نیست

زارعیان از جمله کارشناسان وزارت ورزش است اما او گزینه وزارتخانه نبود. اعضای شورای فنی فدراسیون او را به این سمت انتخاب کردند. نایب رئیس فدراسیون جودو گفت: سرمربی جدید تیم ملی بزرگسالان براساس تصمیم شورای فنی انتخاب شد و گزینه وزارت ورزش نبود. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، پس از نشست شورای فنی فدراسیون […]

زارعیان از جمله کارشناسان وزارت ورزش است اما او گزینه وزارتخانه نبود. اعضای شورای فنی فدراسیون او را به این سمت انتخاب کردند.

نایب رئیس فدراسیون جودو گفت: سرمربی جدید تیم ملی بزرگسالان براساس تصمیم شورای فنی انتخاب شد و گزینه وزارت ورزش نبود.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، پس از نشست شورای فنی فدراسیون جودو، مجید زارعیان به عنوان سرمربی جدید تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان انتخاب شد. پس از این اتفاق، عنوان شد که زارعیان گزینه وارت ورزش و جوانان بوده است. چرا که وی از کارشناسان این وزارتخانه است.

آرش میراسماعیلی در گفتگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص انتخاب زارعیان به عنوان سرمربی جدید تیم ملی جودوی بزرگسالان اظهار داشت: بعد از بازی های آسیایی اینچئون که حقیقتا نتایج جودوکاران کشورمان خوب نبود، به دنبال جذب مربی خارجی بودیم که در این راستا، از فدراسیون جهانی درخواست یک مربی خوب خارجی را نیز کردیم. اما از آن جایی که نمی توانستیم بیشتر از این فرصت را از دست بدهیم، تصمیم گرفتیم زارعیان را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب کنیم.

وی افزود: ما مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین جهانی را در پیش داریم که به ترتیب اردیبهشت و شهریورماه سال آینده برگزار خواهند شد. از سوی دیگر، رقابت های کسب سهمیه المپیک 2016 برزیل نیز در حال برگزاری است. از این رو، بیشتر از این نمی توانستیم تیم بزرگسالان را معطل نگه داریم.

مدیر تیم های ملی جودو در پاسخ به این سئوال که آیا صحت دارد که زارعیان گزینه مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان بوده، تصریح کرد: زارعیان از جمله کارشناسان وزارت ورزش است. اما او گزینه وزارتخانه نبود. اعضای شورای فنی فدراسیون او را به این سمت انتخاب کردند.

میراسماعیلی در پایان یادآور شد: با توجه به این که تیم بزرگسالان در حال حاضر وضعیت خوبی ندارد و همچنین باید در مسابقات مهمی همچون قهرمانی آسیا و جهانی شرکت کند، امیدواریم با تلاش کادر فنی جدید این تیم ترمیم شود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.