www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۳۱ 1393/08/19

میراسماعیلی: جودو مربی خارجی می‌خواهد، اما تیم‌ملی نمی‌تواند معطل بماند

پروسه حضور مربی خوب خارجی در تیم ملی کشورمان، زمان‌بر است. با این حال، اگر در این خصوص به نتیجه نرسیم، نمی‌توانیم تیم ملی را معطل نگه داریم. نایب رئیس‌ فدراسیون‌ جودو گفت: برای جذب مربی خارجی برای تیم ملی بزرگسالان از فدراسیون‌جهانی خواسته‌ایم تا مربی رزومه‌دار به ما معرفی کنند. به گزارش “رزم نیوز” […]

پروسه حضور مربی خوب خارجی در تیم ملی کشورمان، زمان‌بر است. با این حال، اگر در این خصوص به نتیجه نرسیم، نمی‌توانیم تیم ملی را معطل نگه داریم. نایب رئیس‌ فدراسیون‌ جودو گفت: برای جذب مربی خارجی برای تیم ملی بزرگسالان از فدراسیون‌جهانی خواسته‌ایم تا مربی رزومه‌دار به ما معرفی کنند.

به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از خبرگزاری ایلنا آرش میراسماعیلی در گفت‌وگو درخصوص وضعیت تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان خاطرنشان کرد: بنده قبلا هم گفته‌ام که فعلا تمامی برنامه‌های ما بر روی تیم‌های نوجوانان و جوانان متمرکز است. با این حال، این بدان معنا نیست که تیم بزرگسالان را به حال خود رها کنیم.

وی افزود: از بین تیم اعزامی به بازی‌های آسیایی اینچئون، احسان بهرامیان و سعید ملایی در حال حاضر با تیم جوانان تمرین می‌کنند. سایر نفرات نیز به صورت شخصی به تمرینات خود ادامه می‌دهند.

مدیر تیم‌های ملی جودو در ادامه به حضور مجدد امیر قاسمی‌نژاد در تیم‌ملی اشاره کرد و ادامه داد: قاسمی‌نژاد بعد از بازی‌های آسیایی اینچئون از خداحافظی خود از تیم ملی خبر داد، اما وی در تصمیم‌اش تجدیدنظر کرده و حتی در قرار است در مسابقات جایزه بزرگ نیروی‌انتظامی در هفته جاری نیز شرکت کند.

میراسماعیلی در مورد استخدام مربی خارجی برای تیم ملی بزرگسالان اظهار داشت: ما با فدراسیون‌جهانی مکاتباتی داشتیم و از آنها خواستیم مربی رزومه‌دار به ما معرفی کنند.

وی یادآور شد: پروسه حضور مربی خوب خارجی در تیم ملی کشورمان، زمان‌بر است. با این حال، اگر در این خصوص به نتیجه نرسیم، نمی‌توانیم تیم ملی را معطل نگه داریم، چراکه اردیبهشت سال‌آینده، مسابقات‌آسیایی کویت را در پیش داریم.

نایب رئیس فدراسیون جودو در ادامه، به برگزاری رقابت‌های جایزه‌بزرگ‌تهران در هفته‌جاری اشاره کرد و گفت: بعد از برگزاری موفق اولین دوره این مسابقات در یزد، قرار شده دومین دوره رقابت‌های جایزه‌بزرگ این بار در تهران و با همکاری نیروی‌انتظامی برگزار شود. این مسابقات به صورت آزاد بوده که در پایان به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

مدیر تیم‌های ملی جودو در پایان، درباره لیگ جودو نیز تصریح کرد: من خودم همواره در این سال‌ها، منتقد لیگ‌جودو بوده‌ام. چون معتقدم این مسابقات باید خروجی خوبی برای جودوی کشور و همچنین تیم‌های ملی داشته باشد. از این رو، از امسال شروط جدیدی را مقرر کرده‌ایم. از جمله اینکه کف‌قرارداد مشخص کرده‌ایم. همچنین برخلاف سال‌های‌گذشته، تمامی تیم‌ها باید یک هفته‌مانده به آغاز بازی‌ها، ثبت‌نام کنند و البته بخشی از مبلغ قراردادهای جودوکاران را هم بپردازند تا به این ترتیب و در یکی-دو روز مانده به شروع لیگ، برخی تیم‌ها انصراف ندهند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.