www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۲۵ 1394/01/23

موی تای و جودو در مسیر کسب افتخاری دیگر

فدراسیون بین المللی موی تای آماتور IFMA نامزد جایزه ویژه “اسپرت بیزینس” شد. موی تای تنها رشته غیر عضو در کمیته بین المللی المپیک IOC است که به چنین موقعیتی دست یافته است. به گزارش “رزم نیوز” ، فدراسیون بین المللی موی تای در بخش “تقویم رویدادهای سالیانه و استراتژی” نامزد دریافت جایزه شده است. […]

فدراسیون بین المللی موی تای آماتور IFMA نامزد جایزه ویژه “اسپرت بیزینس” شد. موی تای تنها رشته غیر عضو در کمیته بین المللی المپیک IOC است که به چنین موقعیتی دست یافته است.

به گزارش “رزم نیوز” ، فدراسیون بین المللی موی تای در بخش “تقویم رویدادهای سالیانه و استراتژی” نامزد دریافت جایزه شده است.

در این بخش از بین رشته های رزمی علاوه  بر موی تای، فدراسیون بین المللی جودو IJF نیز جزو کاندیداها است. البته این دو فدراسیون رزمی برای کسب این افتخار راه راحتی در پیش رو ندارند چراکه در این مسیر باید با دیگر نامزدهای این بخش یعنی فدراسیونهای جهانی رشته های بسکتبال، تنیس روی میز، بیسبال و سافت بال رقابت کنند.

لازم به ذکر است که کشتی نیز در بخش “نوآوری” نامزد دریافت جایزه شده است که تشکیلات جهانی آن نیز باید با فدراسیونهای جهانی رشته های بسکتبال، والیبال، کریکت و تنیس رو میز به رقابت بپردازد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.