www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۲۵ 1394/01/23

موی تای و جودو در مسیر کسب افتخاری دیگر

فدراسیون بین المللی موی تای آماتور IFMA نامزد جایزه ویژه “اسپرت بیزینس” شد. موی تای تنها رشته غیر عضو در کمیته بین المللی المپیک IOC است که به چنین موقعیتی دست یافته است. به گزارش “رزم نیوز” ، فدراسیون بین المللی موی تای در بخش “تقویم رویدادهای سالیانه و استراتژی” نامزد دریافت جایزه شده است. […]

فدراسیون بین المللی موی تای آماتور IFMA نامزد جایزه ویژه “اسپرت بیزینس” شد. موی تای تنها رشته غیر عضو در کمیته بین المللی المپیک IOC است که به چنین موقعیتی دست یافته است.

به گزارش “رزم نیوز” ، فدراسیون بین المللی موی تای در بخش “تقویم رویدادهای سالیانه و استراتژی” نامزد دریافت جایزه شده است.

در این بخش از بین رشته های رزمی علاوه  بر موی تای، فدراسیون بین المللی جودو IJF نیز جزو کاندیداها است. البته این دو فدراسیون رزمی برای کسب این افتخار راه راحتی در پیش رو ندارند چراکه در این مسیر باید با دیگر نامزدهای این بخش یعنی فدراسیونهای جهانی رشته های بسکتبال، تنیس روی میز، بیسبال و سافت بال رقابت کنند.

لازم به ذکر است که کشتی نیز در بخش “نوآوری” نامزد دریافت جایزه شده است که تشکیلات جهانی آن نیز باید با فدراسیونهای جهانی رشته های بسکتبال، والیبال، کریکت و تنیس رو میز به رقابت بپردازد.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.