www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۵۴ 1394/02/24

مناظره موافقان و مخالفان انتقال انجمن های رزمی در رادیو گفت و گو

برنامه این هفته “ورزش بدون ویرایش” شبکه رادیویی گفت و گو، به موضوع بررسی فعالیت سه انجمن رزمی ساواته، جوجیتسو و کیک بوکسینگ واکو در فدراسیون انجمن های ورزشی، از نگاه موافقان و مخالفان اختصاص خواهد یافت. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این برنامه امروز پنجشنبه از ساعت 16 با حضور حمیدرضا حصارکی […]

برنامه این هفته “ورزش بدون ویرایش” شبکه رادیویی گفت و گو، به موضوع بررسی فعالیت سه انجمن رزمی ساواته، جوجیتسو و کیک بوکسینگ واکو در فدراسیون انجمن های ورزشی، از نگاه موافقان و مخالفان اختصاص خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این برنامه امروز پنجشنبه از ساعت 16 با حضور حمیدرضا حصارکی رئیس کنفدراسیون ساواته آسیا و ایران و نایب رئیس فدراسیون بین المللی ساواته، محمد نوحی رئیس سابق فدراسیون ورزش های رزمی و محمد بیرامی کارشناس ورزش های رزمی و با اجرای شهرام نوروزی، به صورت زنده پخش خواهد شد.

شبکه رادیویی گفت و گو به روی موج FM و فرکانس 103.5 کیلوهرتز پخش می شود. همچنین علاقمندان می توانند از طریق سایت به صورت آنلاین شنونده این برنامه باشند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.