www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۵۴ 1394/02/24

مناظره موافقان و مخالفان انتقال انجمن های رزمی در رادیو گفت و گو

برنامه این هفته “ورزش بدون ویرایش” شبکه رادیویی گفت و گو، به موضوع بررسی فعالیت سه انجمن رزمی ساواته، جوجیتسو و کیک بوکسینگ واکو در فدراسیون انجمن های ورزشی، از نگاه موافقان و مخالفان اختصاص خواهد یافت. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این برنامه امروز پنجشنبه از ساعت 16 با حضور حمیدرضا حصارکی […]

برنامه این هفته “ورزش بدون ویرایش” شبکه رادیویی گفت و گو، به موضوع بررسی فعالیت سه انجمن رزمی ساواته، جوجیتسو و کیک بوکسینگ واکو در فدراسیون انجمن های ورزشی، از نگاه موافقان و مخالفان اختصاص خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این برنامه امروز پنجشنبه از ساعت 16 با حضور حمیدرضا حصارکی رئیس کنفدراسیون ساواته آسیا و ایران و نایب رئیس فدراسیون بین المللی ساواته، محمد نوحی رئیس سابق فدراسیون ورزش های رزمی و محمد بیرامی کارشناس ورزش های رزمی و با اجرای شهرام نوروزی، به صورت زنده پخش خواهد شد.

شبکه رادیویی گفت و گو به روی موج FM و فرکانس 103.5 کیلوهرتز پخش می شود. همچنین علاقمندان می توانند از طریق سایت به صورت آنلاین شنونده این برنامه باشند.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.