www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۲:۳۰ 1394/01/29

ملی پوشان کاراته از حضور در رقابت‌های انتخابی معاف شدند

در پایان هفته اول از دور برگشت رقابتهای سوپر لیگ سرمربی تیم کاراته از معافیت اعضای تیم ملی در رقابتهای انتخابی خبر داد. به گزارش “رزم نیوز” ، مرحله تازه ای اردوهای تیم ملی کاراته برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از امروز در سالن شهید کبکانیان آغاز می شود و طبق تصمیم کادر فنی اردونشینان از […]

در پایان هفته اول از دور برگشت رقابتهای سوپر لیگ سرمربی تیم کاراته از معافیت اعضای تیم ملی در رقابتهای انتخابی خبر داد.

به گزارش “رزم نیوز” ، مرحله تازه ای اردوهای تیم ملی کاراته برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از امروز در سالن شهید کبکانیان آغاز می شود و طبق تصمیم کادر فنی اردونشینان از فردا یکشنبه در رقابتهای انتخابی شرکت خواهند کرد.

سرمربي تيم ملي كاراته در همین رابطه گفت: روز جمعه و در جريان هفته اول از دور برگشت سوپر ليگ باشگاههاي كشور برخي ملي پوشان سال 93 به دليل خراب بودن تاتامي ها حين مبارزه دچار مصدوميت شدند. به همين دليل تصميم گرفتيم تا اين نفرات از شركت در انتخابي روزهاي 30 و 31 فروردين ماه معاف شوند. اما مبارزه ساير نفرات طبق برنامه انجام مي شود.

نفرات منتخب دوره گذشته اردو، نفرات اول تا سوم مشترك و نيز ملی‌پوشان سال 93 در اين مرحله از تمرینات حضور دارند و  که غیر از نفرات ملی پوش ، سایر اردونشینان طی روزهای يكشنبه و دوشنبه 30 و 31 فروردين‌ماه برای شركت در مسابقه انتخابی با قضاوت داوران روی تاتامی خواهند رفت.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.