www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۸ 1394/04/10

ملی پوشان موی تای در راه مسابقات جهانی تایلند؛ مرحله نخست تمرینات امروز به اتمام می رسد

اردوی آماده سازی تیم ملی موی تای برای حضور در مسابقات جهانی تایلند با حضور 15 ملی پوش در مجموعه ورزشی انقلاب تهران جریان دارد و قرار است این تمرینات طی سه مرحله انجام شود تا تیم با آمادگی کامل گام به رقابتهای جهانی بگذارد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مرحله نخست اردو از روز […]

اردوی آماده سازی تیم ملی موی تای برای حضور در مسابقات جهانی تایلند با حضور 15 ملی پوش در مجموعه ورزشی انقلاب تهران جریان دارد و قرار است این تمرینات طی سه مرحله انجام شود تا تیم با آمادگی کامل گام به رقابتهای جهانی بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مرحله نخست اردو از روز شنبه سی ام خرداد ماه آغاز شده و عصر امروز چهارشنبه به اتمام می رسد.
انجمن موی تای در نظر دارد مرحله دوم این اردو را از 18 تیرماه جاری در شهرستان سنندج برگزار کند و سپس مرحله پایانی تمرینات آماده سازی اوایل مردادماه در تهران برگزار شود.

اسامی اردونشینان به شرح زیر است:
استان تهران: پیمان ذوالفقاری – مرتضی سرداریان – محمود ستاری – محمد قائدی – مجید فلاح – سعید نوری
استان کردستان: دانا صلواتی – جمال مدنی – پیام ملک محمدی – حسین کرمی – کاوه سلیمانی
استان البرز: مهرداد صیادی – مسعود مینایی
استان لرستان: امیر اصل منجزی
استان آذربایجان شرقی: تقی نعمت زاده

گفتنی است رقابتهای جهانی موی تای از 22 مردادماه سالجاری در شهر بانکوک تایلند برگزار می شود و ملی پوشان کشورمان روز 20 مرداد ماه به این کشور اعزام خواهند شد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.