www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۴۸ 1393/10/13

مقصودی: جایی کار می‌کنم که حرفم را قبول کنند/ پیرمردها دست از سر فدراسیون برنمی‌دارند

الان در فدراسیون، پیرمردهایی را داریم که ماهیانه بیش از یک میلیون تومان حقوق می‌گیرند. آیا نمی‌شود به جای این افراد مسن از جوانان استفاده کرد و این پول را به آنها داد؟ رئیس کمیته فنی فدراسیون بوکس گفت: دیگر به فدراسیون نمی‌روم، چون معتقدم آدم باید جایی کار کند که حرفش را قبول کنند. […]

الان در فدراسیون، پیرمردهایی را داریم که ماهیانه بیش از یک میلیون تومان حقوق می‌گیرند. آیا نمی‌شود به جای این افراد مسن از جوانان استفاده کرد و این پول را به آنها داد؟

رئیس کمیته فنی فدراسیون بوکس گفت: دیگر به فدراسیون نمی‌روم، چون معتقدم آدم باید جایی کار کند که حرفش را قبول کنند.

منوچهر مقصودی در گفت‌وگو با خبرنگار “رزم نیوز” درباره اخبار اخیر مبنی بر استعفاء از ریاست کمیته‌ فنی اظهار داشت: دیگر هیچ علاقه‌ای برای کار کردن ندارم. هم مشغله‌های کاری‌ام زیاد است و هم احساس خستگی می‌کنم، اما دلیل مهمتر اینکه می‌بینم حرفم برای دیگران ارزشی ندارد. به نظرم، آدم باید جایی کار کند که حرفش را قبول کنند. من این‌گونه کار کردن را دوست ندارم.

نایب رئیس سابق فدراسیون بوکس، با بیان اینکه همچنان دوست رئیس فدراسیون است، ادامه داد: من تا آخر عمر با حاج احمد ناطق‌نوری رفاقت خواهم داشت، اما او نباید هرکسی هر چه می‌گوید قبول کند.

مقصودی با انتقاد از حضور افراد سالخورده در فدراسیون‌ بوکس خاطرنشان کرد: الان در فدراسیون، پیرمردهایی را داریم که ماهیانه بیش از یک میلیون تومان حقوق می‌گیرند، آیا نمی‌شود به جای این افراد مسن از جوانان استفاده کرد و این پول را به آنها داد تا با انگیزه کافی کار کنند؟

رئیس کمیته فنی فدراسیون بوکس در ادامه در مورد تشکیل دو تیم ملی گفت: شما یک فدراسیون را پیدا کنید که دو تیم ملی داشته باشد. در رشته‌ای مثل کشتی که در هر وزن چند قهرمان جهان و المپیک حضور دارند نیز دو تیم ملی نمی‌بینید. ضمن اینکه در هیچ کجای دنیا هم دو تیم ملی در یک رشته ورزشی وجود ندارد.

وی ادامه داد: به نظرم، می‌توان تیم ملی الف و ب و یا امید و بزرگسال تشکیل داد و از بین آنها، بهترین‌ها را انتخاب و وارد اردوی تیم ملی کرد. نمی‌شود 5 نفر با یک مربی تمرین کنند و 5 بوکسور با یک مربی دیگر.

مدیر سابق تیم‌های ملی بوکس در پایان با انتقاد از حواشی اخیر در فدراسیون و تیم ملی یادآور شد: الان در تیم ملی دودستگی ایجاد شده، یکی می‌گوید فلان مربی باشد، دیگری می‌گوید من با آن مربی راحت‌ترم. زمانی که من مدیر تیم‌های ملی بودم، کجا این مسائل بود؟ من دیگر تحت هیچ شرایطی به فدراسیون‌بوکس برنمی‌گردم، اما در زمان حضورم در تیم‌ملی، نظم و دیسیپلین در اردوها حاکم بود. آنهایی که از مدیریت من انتقاد می‌کردند، حالا وضعیت تیم ملی و فدراسیون را ببینند.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید