www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۱۵ 1394/07/05

مقانلو: برنامه ریزی دقیق و استراتژی راز موفقیت تیم ملی است

تیم ملی تکواندو آقایان ایران که با 7 ملی پوش در مرحله دوم مسابقات گرندپریکس ترکیه شرکت کرده بود و نتیجه این مسابقات برای ملی پوشان کشورمان کسب یک مدال طلا،یک نقره و دو مدال برنز به ترتیب توسط مهدی خدابخش،سجاد مردانی ،ابوالفضل یعقوبی و مسعود حجی زواره شد.به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، بیژن […]

تیم ملی تکواندو آقایان ایران که با 7 ملی پوش در مرحله دوم مسابقات گرندپریکس ترکیه شرکت کرده بود و نتیجه این مسابقات برای ملی پوشان کشورمان کسب یک مدال طلا،یک نقره و دو مدال برنز به ترتیب توسط مهدی خدابخش،سجاد مردانی ،ابوالفضل یعقوبی و مسعود حجی زواره شد.به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان در خصوص این مرحله از مسابقات گفت: گرندپریکس مسابقاتی است که 32 نفر برتردنیا در 8 وزن حاضر در المپیک در آن شرکت می کنند، این مسابقات بدلیل امتیازات و رنکینگ جهانی برای کسب سهمیه المپیک از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی در ادامه اظهار کرد: خوشبختانه تیم در شرایط ایده آلی به سر برد و با کسب دو سهمیه قطعی المپیک حاشیه امنی برای تکواندو ایجاد کرد. وی با اشاره به این نکته که بازیکنانی چون اسبقی، مردانی و یعقوبی به دلیل مصدومیت 6 الی 7 ماه از کورس رقابت و تمرینات عقب مانده بودند گفت: این تیم هنوز جای پیشرفت دارد.

مقانلو در ادامه بیان کرد: با نظر فدراسیون و کمیته فنی اسبقی،مردانی و یعقوبی نیز به همراه تیم ارتش ها از 13 مهر عازم مسابقات می شوند تا با شرکت در این مسابقات هم امتیاز کسب کنند و هم کمکی باشند به تیم اعزامی برای کسب افتخار و پس از پایان این مسابقات و بازگشت به ایران، در تاریخ 21 به همراه 7 ملی پوش دیگر و کادر فنی عازم مسابقات گرندپریکس منچستر می شوند.

سرمربی تیم ملی تکواندو اظهار داشت: ما از حداقل شانس،حداکثر استفاده را برده و خواهیم برد تا به ریو 2016 برویم. هدف اصلی ما در حال حاضر کسب سهمیه المپیک در درجه اول، سپس سیبل نشینی در درجه دوم و کسب مدال خوش رنگ المپیک است.

وی در پایان گفت: از یکم دی ماه سال 92 کادر فنی حاضر در تیم ملی تکواندو تشکیل شد و از همان روزهای اول ،48 مرحله اردو و شرکت در مسابقات مختلف را برنامه ریزی کرده و قدم به قدم تا امروز پیش رفته ایم. موفقیت ما در برنامه ریزی دقیق،استاتژی، همدلی و همفکری بوده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.