www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۱۵ 1394/07/05

مقانلو: برنامه ریزی دقیق و استراتژی راز موفقیت تیم ملی است

تیم ملی تکواندو آقایان ایران که با 7 ملی پوش در مرحله دوم مسابقات گرندپریکس ترکیه شرکت کرده بود و نتیجه این مسابقات برای ملی پوشان کشورمان کسب یک مدال طلا،یک نقره و دو مدال برنز به ترتیب توسط مهدی خدابخش،سجاد مردانی ،ابوالفضل یعقوبی و مسعود حجی زواره شد.به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، بیژن […]

تیم ملی تکواندو آقایان ایران که با 7 ملی پوش در مرحله دوم مسابقات گرندپریکس ترکیه شرکت کرده بود و نتیجه این مسابقات برای ملی پوشان کشورمان کسب یک مدال طلا،یک نقره و دو مدال برنز به ترتیب توسط مهدی خدابخش،سجاد مردانی ،ابوالفضل یعقوبی و مسعود حجی زواره شد.به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان در خصوص این مرحله از مسابقات گفت: گرندپریکس مسابقاتی است که 32 نفر برتردنیا در 8 وزن حاضر در المپیک در آن شرکت می کنند، این مسابقات بدلیل امتیازات و رنکینگ جهانی برای کسب سهمیه المپیک از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی در ادامه اظهار کرد: خوشبختانه تیم در شرایط ایده آلی به سر برد و با کسب دو سهمیه قطعی المپیک حاشیه امنی برای تکواندو ایجاد کرد. وی با اشاره به این نکته که بازیکنانی چون اسبقی، مردانی و یعقوبی به دلیل مصدومیت 6 الی 7 ماه از کورس رقابت و تمرینات عقب مانده بودند گفت: این تیم هنوز جای پیشرفت دارد.

مقانلو در ادامه بیان کرد: با نظر فدراسیون و کمیته فنی اسبقی،مردانی و یعقوبی نیز به همراه تیم ارتش ها از 13 مهر عازم مسابقات می شوند تا با شرکت در این مسابقات هم امتیاز کسب کنند و هم کمکی باشند به تیم اعزامی برای کسب افتخار و پس از پایان این مسابقات و بازگشت به ایران، در تاریخ 21 به همراه 7 ملی پوش دیگر و کادر فنی عازم مسابقات گرندپریکس منچستر می شوند.

سرمربی تیم ملی تکواندو اظهار داشت: ما از حداقل شانس،حداکثر استفاده را برده و خواهیم برد تا به ریو 2016 برویم. هدف اصلی ما در حال حاضر کسب سهمیه المپیک در درجه اول، سپس سیبل نشینی در درجه دوم و کسب مدال خوش رنگ المپیک است.

وی در پایان گفت: از یکم دی ماه سال 92 کادر فنی حاضر در تیم ملی تکواندو تشکیل شد و از همان روزهای اول ،48 مرحله اردو و شرکت در مسابقات مختلف را برنامه ریزی کرده و قدم به قدم تا امروز پیش رفته ایم. موفقیت ما در برنامه ریزی دقیق،استاتژی، همدلی و همفکری بوده است.

آخرین اخبار