www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۳۱ 1395/02/06

مقانلو، مداح و مهدوی به کره جنوبی سفر می کنند

دو مربی و یک داور بین المللی ایران برای حضور در یک دوره کلاس هماهنگی، هفته آینده راهی کره جنوبی خواهند شد. به گزارش  پایگاه خبری رزم نیوز  از سوی فدراسیون جهانی تکواندو یک دوره کلاس هماهنگی طی روزهای ۱۶ تا ۲۰ اردیبهشت ماه به میزبانی کره جنوبی در شهر «موجو» برگزار می شود. مربیانی که  قرار […]

دو مربی و یک داور بین المللی ایران برای حضور در یک دوره کلاس هماهنگی، هفته آینده راهی کره جنوبی خواهند شد.

به گزارش  پایگاه خبری رزم نیوز  از سوی فدراسیون جهانی تکواندو یک دوره کلاس هماهنگی طی روزهای ۱۶ تا ۲۰ اردیبهشت ماه به میزبانی کره جنوبی در شهر «موجو» برگزار می شود. مربیانی که  قرار است تکواندوکاران خود را در المپیک هدایت کنند و همچنین داوران قضاوت کننده در این مسابقات، در کلاس فوق شرکت خواهند داشت.

این کلاس با هدف هماهنگی بیشتر بین داوران و مربیان و همچنین آموزش آخرین تغییرات قوانین داوری به مدت چهار روز به دو صورت تئوری و عملی برگزار خواهد شد که در دو روز پایانی کلاسهای مربیان و داوران به صورت مشترک برگزار می شود.

به همین منظور مینو مداح سرمربی تیم ملی بانوان، بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی مردان و همچنین حافظ مهدوی داور بین المللی تکواندو کشورمان برای حضور در این کلاس هفته آینده راهی «موجو» خواهند شد.

تکواندو ایران توسط فرزان عاشورزاده، مهدی خدابخشی، سجاد مردانی و کیمیا علیزاده چهار سهمیه حضور در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو را کسب کرده است.

منبع:خبرگزاری مهر

Tel-razmavar1

 

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.