www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۳۵ 1394/03/03

مسابقات جوجیستوی غرب آسیا – بیروت؛ سه مدال طلا، یک نقره و دو برنز برای ایران در روز نخست

تیم ملی جوجیستوی کشورمان در نخستین روز مسابقات غرب آسیا در بیروت موفق به کسب سه طلا، یک نقره و دو برنز شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز و به نقل از سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی، مسابقات جوجیستوی غرب آسیا با حضور کشورهای ایران، سوریه، عراق، لبنان، کویت، اردن و فلسطین در لبنان جریان دارد […]

تیم ملی جوجیستوی کشورمان در نخستین روز مسابقات غرب آسیا در بیروت موفق به کسب سه طلا، یک نقره و دو برنز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز و به نقل از سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی، مسابقات جوجیستوی غرب آسیا با حضور کشورهای ایران، سوریه، عراق، لبنان، کویت، اردن و فلسطین در لبنان جریان دارد و امشب به پایان می‌رسد.

در روز نخست این رقابت‌ها، مهران ستار در وزن 56- کیلوگرم، امیرحسین خادمیان در وزن 69- کیلوگرم و محمد منصوری در وزن 77- کیلوگرم مدال طلا را برگردن آویختند. همچنین احمدرضا حیدری در وزن 62- کیلوگرم نایب‌قهرمان شد و محسن حمیدی در وزن 94- و محمدرضا رودکی در وزن 94+ کیلوگرم مدال برنز کسب کردند. حبیب رنجبر نماینده وزن 85- کیلوگرم نیز به مقام پنجم رسید.

امشب و در آخرین روز این مسابقات، خادمیان و منصوری در وزن آزاد به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.