www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۳۵ 1394/03/03

مسابقات جوجیستوی غرب آسیا – بیروت؛ سه مدال طلا، یک نقره و دو برنز برای ایران در روز نخست

تیم ملی جوجیستوی کشورمان در نخستین روز مسابقات غرب آسیا در بیروت موفق به کسب سه طلا، یک نقره و دو برنز شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز و به نقل از سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی، مسابقات جوجیستوی غرب آسیا با حضور کشورهای ایران، سوریه، عراق، لبنان، کویت، اردن و فلسطین در لبنان جریان دارد […]

تیم ملی جوجیستوی کشورمان در نخستین روز مسابقات غرب آسیا در بیروت موفق به کسب سه طلا، یک نقره و دو برنز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز و به نقل از سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی، مسابقات جوجیستوی غرب آسیا با حضور کشورهای ایران، سوریه، عراق، لبنان، کویت، اردن و فلسطین در لبنان جریان دارد و امشب به پایان می‌رسد.

در روز نخست این رقابت‌ها، مهران ستار در وزن 56- کیلوگرم، امیرحسین خادمیان در وزن 69- کیلوگرم و محمد منصوری در وزن 77- کیلوگرم مدال طلا را برگردن آویختند. همچنین احمدرضا حیدری در وزن 62- کیلوگرم نایب‌قهرمان شد و محسن حمیدی در وزن 94- و محمدرضا رودکی در وزن 94+ کیلوگرم مدال برنز کسب کردند. حبیب رنجبر نماینده وزن 85- کیلوگرم نیز به مقام پنجم رسید.

امشب و در آخرین روز این مسابقات، خادمیان و منصوری در وزن آزاد به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.