www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۱۷ 1394/02/14

مسئولیتی دیگر برای داور بین المللی بوکس ایران؛ غزنوی سرپرست هیات بوکس استان اصفهان شد

داور بین المللی بوکس ایران به عنوان سرپرست جدید هیات بوکس استان اصفهان منصوب شد. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، بوکس استان اصفهان در سال های اخیر وضعیت چندان مناسبی نداشت و علی رغم این که چند بار نیز با تغییر رئیس یا سرپرست مواجه شده بود، شرایط مطلوبی بر بوکس این استان ورزش خیز […]

داور بین المللی بوکس ایران به عنوان سرپرست جدید هیات بوکس استان اصفهان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، بوکس استان اصفهان در سال های اخیر وضعیت چندان مناسبی نداشت و علی رغم این که چند بار نیز با تغییر رئیس یا سرپرست مواجه شده بود، شرایط مطلوبی بر بوکس این استان ورزش خیز حاکم نبود.

روز شنبه و طی حکمی از سوی ” احمد ناطق نوری ” رئیس فدراسیون بوکس، ” محمد رضا غزنوی ” به عنوان سرپرست هیات بوکس استان اصفهان منصوب شد که این حکم به تایید اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز رسیده است.

غزنوی از داوران بین المللی بوکس ایران است که کارنامه موفقی در عرصه داوری بوکس کشورمان دارد. او چند سال قبل و در یک دوره مدیریت بین المللی در کشور ایتالیا نیز موفق به اخذ مدرک مدیریت بین المللی ورزش شد. ضمنا او در حال حاضر رئیس کمیته ورزش های هوایی استان اصفهان نیز هست.

غزنوی در خصوص انتصاب خود به عنوان سرپرست هیات بوکس استان اصفهان به خبرنگار رزم نیوز گفت: حاج آقا ناطق به من لطف داشتند و این مسئولیت مهم را به من محول کردند که امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد ایشان را بدهم.

وی افزود: پتانسیل بوکس استان اصفهان بسیار بالاست، اما با مشکلاتی روبرو بوده که تمامی سعی ما این است که بوکس استان را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.