www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۱۶ 1394/08/27

مردانی: تیم ملی نداریم که سرمربی داشته باشیم

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته گفت: در حال حاضر تیم ملی نداریم که بخواهیم سرمربی داشته باشیم. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، محمدعلی مردانی در گفت‌وگوی، در مورد اهدای سوت طلای داوری از سوی فدراسیون جهانی کاراته به وی گفت: بنده اولین نفری هستم که در ایران سوت طلایی را از سوی فدراسیون جهانی […]

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته گفت: در حال حاضر تیم ملی نداریم که بخواهیم سرمربی داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، محمدعلی مردانی در گفت‌وگوی، در مورد اهدای سوت طلای داوری از سوی فدراسیون جهانی کاراته به وی گفت: بنده اولین نفری هستم که در ایران سوت طلایی را از سوی فدراسیون جهانی کاراته دریافت کردم. درواقع 20 نفر در دنیا وجود دارند که این سوت را دریافت کردند. سال گذشته در مسابقات جهانی آلمان قرار بود این سوت را به من هدیه بدهند اما با توجه به اینکه سفارت آلمان ویزا به تعداد محدودی از نفرات اعزامی به مسابقات جهانی صادر کرد بنده نتوانستم در زمان موعد این سوت را دریافت کنم.

وی در ادامه افزود: طی چند روز گذشته مسابقات جهانی اندونزی برگزار شد که این سوت را به من هدیه دادند. بنده بیش از 20 سال قضاوت کردم و این سوت طلایی به نفراتی اهدا می‌شود که در طول این سال قضاوت‌های اشتباه تاثیرگذار منفی نداشته باشد. این یک سمبل است که به من هدیه دادند.

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته در مورد نتایج کسب شده تیم‌های ملی در مسابقات جهانی اندونزی اظهار داشت: نتایج کسب شده هیچ گاه راضی‌کننده نیست. ما نسبت به دوره قبل 4 پله صعود کرده‌ایم اما این نتایج اصلا برای کاراته خوب نیست. شاید یکسری تغییرات مدیریتی روی این اتفاقات تاثیر گذاشته است. بنده به هیچ عنوان از نتایج راضی نیستم.

مردانی در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری انتخابات فدراسیون کاراته تا پایان سال به نفع کاراته هست یا خیر؟ گفت: با توجه به مسئولیتی که در انتخابات فدراسیون کاراته دارم اگر در این خصوص صحبتی نکنم بهتر است. طباطبایی با سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان پیش می‌رود و این مسئولان ورزش هستند که باید تصمیم بگیرند چه زمانی انتخابات برگزار شود شاید این انتخابات زودتر برگزار شود به نفع کاراته باشد.

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته در پاسخ به این سوال که آیا کادر فنی تیم ملی بزرگسالان برای آینده مشخص است یا خیر، گفت: معمولا بعداز هر مسابقه که به پایان می‌رسد چه سرمربی ایرانی باشد چه خارجی در تمام رشته‌ها به همین شکل است که کادر فنی تا انتهای مسابقات کنار تیم هستند. بعد از مسابقات قهرمانی کشور مسئولان فدراسیون تصمیم می‌گیرند که سرمربی انتخاب کنند. نظر من و اکثر ورزشی‌ها به همین روند است که گفتم.

وی در ادامه افزود: همیشه بعد از هر دوره مسابقات عملکرد کادر فنی بررسی می‌شود و اگر خوب باشد با او ادامه می‌دهم در غیر این صورت ادامه همکاری منتفی است.

مردانی در مورد اعزام 4 کاراته‌کا لیگ جهانی ژاپن گفت: قرار است 4 نفر از کاراته‌کاها که در مسابقات قهرمانی آسیا ملی‌پوش بودند به لیگ جهانی اعزام شوند و یک نفر هم کنار آنها به عنوان مربی اعزام شود. با توجه به اینکه آخرین نفری که با این کاراته‌کاها در تیم ملی فعالیت می‌کرده غلامرضا دباغیان بوده قرار است او کنار ملی‌پوشان به مسابقات ژاپن اعزام شود.

سرپرست فدراسیون کاراته در پاسخ به این سوال که پس با این حساب ما کسی را به عنوان سرمربی نداریم گفت: بله ما اصلا تیم ملی نداریم که بخواهیم سرمربی داشته باشیم. هر کسی که به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود قطعا تصمیم‌گیرنده نهایی خواهد بود. او شاید بخواهد با دباغیان کار کند و یا اینکه با مربیان دیگر، اما فعلا ما سرمربی نداریم.

منبع: خبرگزاری فارس

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.