www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 07:54 1400/01/23

مدیر فنی تیم ملی تکواندو استعفا داد

هادی ساعی، مدیر فنی تیم ملی تکواندو از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سرانجام زمزمه های کناره گیری، هادی ساعی مدیر فنی تیم ملی تکواندو  از سمت خود رنگ واقعیت گرفت و وی از سمت خود استعفا داد.

ساعی در جلسه با سیدمحمد پولادگر ، رئیس فدراسیون تکواندو، از پایان حضور بسحاق در کادر فنی تیم ملی ابراز ناراحتی کرده بود و گفته می شود یکی از دلایل اصلی استعفای وی این بود.

مدیر فنی سابق تیم ملی تکواندو در این باره اظهار داشت: دو ماه است سر تمرین تیم ملی تکواندو بزرگسالان نرفته‌ام. دعوا و مشکلی با هیچ کس ندارم. کادر فنی تیم ملی با من هماهنگ نبود و من هم  آبرویم را از سر راه نیاوردم که همکاری‌ام را ادامه دهم. برهمین اساس تشخیص دادم نمی‌توانم دیگر با تیم ملی تکواندو همکاری داشته باشم ولی آنها اصرار داشتند با من کار کنند.

آخرین اخبار

میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
مدیر تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، تلاش این فدراسیون برای حل مشکل بیمه مربیان و داوران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: از آنجا که مربیگری جزو مشاغل سخت محسوب می شود بهتر است سن بازنشستگی آن به 20 سال کاهش یابد.
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان استانها اعلام کرد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت زیرزمینی فاقد مجوز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) برخورد جدی و قانونی صورت پذیرد.