www.khabarrazmavar.ir

لیگ جهانی کاراته - مادرید

شناسه خبر : ۱۵:۴۵ 1398/09/10

مدال برنز برگردن صالح اباذری و حمیده عباسعلی

در ادامه رقابتهای لیگ جهانی کاراته در مادرید از میان ۵ نماینده ایران در دیدارهای رده بندی تا اینجا دو مدال برنز نصیب ایران شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هفتمین و آخرین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته در سال ۲۰۱۹ بعد از سه روز رقابت بهترین های دنیا عصر امروز به پایان می رسد. در روز پایانی دیدارهای رده بندی و نهایی برگزار می شود که تیم کشورمان تاکنون موفق به کسب دو نشان برنز شده و شانس کسب دو طلای دیگر دارد.

از میان ۱۴ کاراته کای ایرانی حاضر در این رقابتها علی اصغرآسیابری، ذبیح الله پورشیب، صالح اباذری، مهدی عاشوری و حمیده عباسعلی به دیدار رده بندی راه یافتند. وی در مبارزه برای کسب مدال برنز وزن ۶۸+ کیلوگرم «آیکا سایکو» از ژاپن را یک بر صفر شکست داد و برنز گرفت. وی پس از یک دور استراحت، حریفانی از هلند و آلمان را شکست داد و به نماینده یونان باخت و به گروه شانس مجدد رفت.

در وزن ۸۴+ کیلوگرم صالح اباذری در دیدار رده بندی، مهدی عاشوری دیگر کاراته کای ایرانی حاضر در این مسابقات را شکست داد و برنز گرفت. وی دور نخست استراحت داشت و در ادامه کاراته کاهایی از لتونی، از آمریکا و گرجستان را شکست داد در مرحله نیمه نهایی برابر حریف فرانسوی اش شکست خورد. اباذری در مبارزه برای کسب مدال برنز ۲ بر صفر  مهدی عاشوری دیگر نماینده ایران را شکست داد و برنز گرفت.

ذبیج الله پورشیب در زون ۸۴- کیلوگرم  و علی اصغرآسیابری در وزن ۶۷- هم در مبارزه رده بندی برابر رقبای خود باخته و از رسیدن به مدال بازماندند.

آخرین اخبار