www.khabarrazmavar.ir

لیگ جهانی کاراته - مادرید

شناسه خبر : ۱۵:۴۵ 1398/09/10

مدال برنز برگردن صالح اباذری و حمیده عباسعلی

در ادامه رقابتهای لیگ جهانی کاراته در مادرید از میان ۵ نماینده ایران در دیدارهای رده بندی تا اینجا دو مدال برنز نصیب ایران شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هفتمین و آخرین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته در سال ۲۰۱۹ بعد از سه روز رقابت بهترین های دنیا عصر امروز به پایان می رسد. در روز پایانی دیدارهای رده بندی و نهایی برگزار می شود که تیم کشورمان تاکنون موفق به کسب دو نشان برنز شده و شانس کسب دو طلای دیگر دارد.

از میان ۱۴ کاراته کای ایرانی حاضر در این رقابتها علی اصغرآسیابری، ذبیح الله پورشیب، صالح اباذری، مهدی عاشوری و حمیده عباسعلی به دیدار رده بندی راه یافتند. وی در مبارزه برای کسب مدال برنز وزن ۶۸+ کیلوگرم «آیکا سایکو» از ژاپن را یک بر صفر شکست داد و برنز گرفت. وی پس از یک دور استراحت، حریفانی از هلند و آلمان را شکست داد و به نماینده یونان باخت و به گروه شانس مجدد رفت.

در وزن ۸۴+ کیلوگرم صالح اباذری در دیدار رده بندی، مهدی عاشوری دیگر کاراته کای ایرانی حاضر در این مسابقات را شکست داد و برنز گرفت. وی دور نخست استراحت داشت و در ادامه کاراته کاهایی از لتونی، از آمریکا و گرجستان را شکست داد در مرحله نیمه نهایی برابر حریف فرانسوی اش شکست خورد. اباذری در مبارزه برای کسب مدال برنز ۲ بر صفر  مهدی عاشوری دیگر نماینده ایران را شکست داد و برنز گرفت.

ذبیج الله پورشیب در زون ۸۴- کیلوگرم  و علی اصغرآسیابری در وزن ۶۷- هم در مبارزه رده بندی برابر رقبای خود باخته و از رسیدن به مدال بازماندند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.