www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۵۵ 1394/04/31

تکواندو بانوان به المپیک ریو امیدوار شد / مینو مداح: در روسیه ، ترکیه و انگلیس به دنبال امتیاز هستیم

تیم ملی تکواندو بانوان ایران پس از یونیورساید جهانی و کسب اولین مدال طلای بانوان توسط اکرم خدابنده لو در حال آماده شدن برای شرکت در مسابقات جایزه بزرگ روسیا است. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، پس از پایان مسابقات جهانی دانشجویان جهان به میزبانی کره جنوبی و کسب اولین مدال طلای تاریخ […]

تیم ملی تکواندو بانوان ایران پس از یونیورساید جهانی و کسب اولین مدال طلای بانوان توسط اکرم خدابنده لو در حال آماده شدن برای شرکت در مسابقات جایزه بزرگ روسیا است.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، پس از پایان مسابقات جهانی دانشجویان جهان به میزبانی کره جنوبی و کسب اولین مدال طلای تاریخ تکواندو بانوان ایرانی در این رقابت ها در وزن 73+کیلوگرم توسط خدابنده لو ، تیم ملی تکواندو به سرمربیگری مینو مداح از اولین روزهای مرداد ماه وارد اردو تمرینی و آماده سازی خود با حضور 4-6 نفر از بانوان ملی پوش در خانه تکواندو در تهران می شود.

مینو مداح گفت: با توجه به آمادگی بانوان ملی پوش پس از رقابت های یونیورساید و استراحتی که به تیم داده شده آماده برگزاری اردوهای تمرینی برای مسابقات جایزه بزرگ روسیه که در اواخر مرداد ماه در شهر مسکو انجام می شود داریم. البته این مسابقات در رنکینگ زیر30 برگزار می شود که با حضور خانمها ایزدی و خدابنده لو ما به کسب مدال و امتیاز بسبار امیدوار هستیم.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان اظهار داشت: به امید خدا ما تمام تلاش خود را می کنیم تا جای ممکن در سه رویداد مهم روسیه،ترکیه و منچستر در بهترین شرایط شرکت کنیم و با کسب امتیازات لازم دو سهمیه المپیک را از آن خود کنیم.

وی در خصوص محل برگزاری اردو تیم ملی بیان داشت: در گذشته تجربه حضور در برخی شهرهای دیگر را داشته ایم اما امکانات در تهران و استان البرز بخصوص سالن وزنه برای تیم بسیار مطلوب تر بوده است. البته اکنون هم  اگر در استانهای دیگر علاوه بر امکانت محل برگزاری اردوها یار تمرینی قوی و مناسب برای اعضاء تیم حضور داشته باشد ما از آن استقبال خواهیم کرد اما در حال حاضر تمرکز ما بر روی  استان تهران و استان البرز است.

مداح در خصوص اعضاء حاضر در تیم ملی گفت : ما تمرینات بطور مداوم با 4 تا 6 نفر انجام می دهیم که امیدوارم 2 تا 3 نفر از آنها را به المپیک ریو اعزام کنیم و نفرات دیگر شایستگی حضور و کسب امتیاز در مسابقات قاره ای را دارند .

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.