www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۲۹ 1399/05/06

محمدسيفي: تنهايي تمرين مي‌کنم/ روزهاي خوبي در انتظار ووشو است

قهرمان ووشو جهان گفت: متاسفانه مجبورم که به تنهايي تمرين کنم و با توجه به شرايطي که وجود دارد، نمي‌توانم حريف تمريني در کنارم داشته باشم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، محسن محمدسيفي قهرمان پرافتخار ووشوي جهان درباره آخرين شرايط تمريناتش، اظهار داشت: با وجود شيوع ويروس کرونا که چند ماه است درگير آن هستيم، هفته‌اي 10 جلسه تمرين مي‎کنم. هر روز نيز به کوه مي‌روم و 10 تا 12 کيلومتر مي‌دوم. بعدازظهرها هم با مساعدت علي خليلي، مديرکل ورزش و جوانان استان زنجان و موحدنيا، رئيس پرتلاش هيئت ووشوي اين استان، تمريناتم را در پايگاه قهرماني و آکادمي ووشوي اين شهر پيگيري مي‌کنم. البته انجام اين تمرينات با رعايت کامل پروتکل‌هاي بهداشتي و به تنهايي با يک کيسه است.

وي ادامه داد: متاسفانه مجبورم که به تنهايي تمرين کنم و با توجه به شرايطي که وجود دارد، نمي‌توانم حريف تمريني در کنارم داشته باشم. با تمام اين تفاسير، شرايط جسماني خوبي دارم و فکر مي‌کنم اگر کرونا از بين برود، يک ماهه به اوج برمي گردم. بايد از اميرصديقي رئيس جديد فدراسيون نيز تشکر کنم که در بدو ورودش به فدراسيون حمايت خوبي از ورزشکاران داشت و اين مسئله نويد روزهاي خوبي را براي ووشو مي‌دهد.

قهرمان ووشوي جهان با اشاره به برگزاري کلاس آنلاين فدراسيون ووشو گفت: در اين کلاس که نکات مفيدي بين مربيان و ورزشکاران رد و بدل شد و اين نشان مي‌دهد که فدراسيون در اين دوران حواسش به ورزشکاران است.

محمدسيفي عنوان کرد: آرزو مي‌کنم که ويروس کرونا هرچه زودتر از بين برود، چون شرايط ورزشکاران سخت و همين مسئله تا حد زيادي منجر به افت آنها شده است. آماده کردن بدن و شرايط فيزيکي نياز به 6 ماه زمان دارد، اما خراب شدنش فقط 2 هفته زمان مي‌برد. به هر حال با وجود کرونا شرايط بدي داريم و فقط اميدوارم اين وضعيت زود به پايان برسد و بتوانيم به تمرينات گروهي برگرديم.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.