www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 22:14 1398/02/02

محرومیت برای پسر بد!

با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هِرمَن رام رئیس نهاد ضد دوپینگ هلند در گفتگو با سایت NOS اعلام کرد سه فایتر از چهار فایتر سازمان GLORY (بدر هاری،آریل ماشادو و ملادن برستواچ) محرومیت اعلامی از سوی این نهاد را پذیرفته اند و تا پایان زمان محرومیتشان حق حضور در در رینگ گلوری را نخواهند داشت. رام بدون اشاره به نوع ماده ممنوعه یافت شده در نمونه گرفته شده از فایتر مراکشی گفت بدر به مدت ۱۹ ماه دوری از میادین محکوم شده و محرومیت او از زمان برگزاری آخرین مبارزه (۳ مارس ۲۰۱۸) محسوب می شود که در مورد بدر هاری بیش از یک سال است که در مبارزه ای حضور نداشته است و این بدین معنیست که او در ماه دسامبر ۲۰۱۹ می تواند به رینگ بازگردد.
حال باید منتظر ماند و دید که آیا گلوری بدر هاری را پس از پایان محرومیتش بلافاصله برابر ریکو ورهوون قهرمان سنگین وزن گلوری قرار خواهد داد یا خیر؟!

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.