www.khabarrazmavar.ir

جودو قهرمانی جهان - آذربایجان؛

شناسه خبر : ۱۰:۲۵ 1397/07/04

محجوب به تاجیکستان باخت و حذف شد/ پایان کار جودو ایران با دو مدال

آخرین نماینده ایران در رقابتهای جودو قهرمانی جهان با قبول شکست برابر نماینده تاجیکستان از دور مسابقات حذف شد تا پرونده تیم سه نفره ایران با همان نقره و برنز بسته شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در روز پایانی بخش انفرادی رقابتهای جودو قهرمانی جهان مبارزات اوزان ۱۰۰+ مردان و ۷۸+ کیلوگرم جودوی قهرمانی جهان امروز چهارشنبه چهارم مهرماه  در بخش زنان برگزار می شود که جواد محجوب در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم به عنوان آخرین نماینده از تیم سه نفره کشورمان در این مسابقات در گام نخست باخت و حذف شد.

محجوب بعد از استراحت در دور نخست به مصاف «تیمور رحیم اف» از تاجیکستان رفت و در مدت ۲ دقیقه و ۵۸ ثانیه ضربه فنی شد و از دور مسابقات کنار رفت.

برای تیم ملی جودو ایران در این مسابقات سعید ملایی یک طلا و محمد محمدی بریمانلو یک برنز کسب کرده تا پس از حذف محجوب، پرونده تیم سه نفره ایران با همین دو مدال بسته شود.

این دوره  از مسابقات فردا پنجشنبه با برگزاری مسابقات بخش تیمی به پایان می رسد.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.