www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۱:۳۴ 1395/02/14

مجمع انتخابات فدراسیون جودو؛ محمد درخشان ثبت نام کرد/ در انتظار ورود میراسماعیلی

یکی دیگر از روسای سابق فدراسیون جودو برای حضور در مجمع انتخاباتی با حضور در فدراسیون ثبت نام کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در حالی علیرضا امینی رئیس پیشین فدراسیون جودو روز گذشته فرم های را تحویل گرفته ولی هنوز ثبت نام خود با قطعی نکرده ، محمد درخشان یکی دیگر از […]

یکی دیگر از روسای سابق فدراسیون جودو برای حضور در مجمع انتخاباتی با حضور در فدراسیون ثبت نام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در حالی علیرضا امینی رئیس پیشین فدراسیون جودو روز گذشته فرم های را تحویل گرفته ولی هنوز ثبت نام خود با قطعی نکرده ، محمد درخشان یکی دیگر از روسای قبل جودو با حضور در فدراسیون مدارک خود را تحویل داد و ثبت نام کرد.

محمد درخشان را باید دیرپا ترین رئیس فدراسیون جودو معرفی کرد. وی که نزدیک به ۱۲ سال سکان فدراسیون جودو را برعهده داشت اواخر سال ۸۷ و چند ماه قبل از برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا و المپیک ۲۰۰۸ از سمت خود کناره گیری کرد و سید عبدالجلیل رضوی جای وی را گرفت.

پس از ثبت نام درخشان ، مهرداد حسن زاده نیز فرم های ثبت نام را دريافت کرد. حسن زاده منتقد جدی درخشان در مدت زمان ریاست وی در فدراسیون جودو بود.

با ورود درخشان و احتمالا امینی ، به نظر می رسد آرش میراسماعیلی نایب رئیس فعلی فدراسیون و مردی که چهار مدال جهانی را در کارنامه دارد نیز به زودی برای ثبت نام اقدام خواهد کرد. امینی که روز گذشته فرم های ثبت نام را تحویل گرفته بود با تحویل فرم ها و مدارک ثبت نام خود را قطعی کرد و مقرر شد به دلیل بازنشستگی مجوزهای لازم را ارائه دهد

ثبت نام از نامزدهای انتخابات فدراسیون جودو روز گذشته آغاز و تا یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.