www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11:46 1399/06/30

مبارزه دختر ایرانی با هوگوی تیم ملی فلسطین

دختر تکواندوکار ایرانی قرار است با «هوگو» ی تیم ملی فلسطین در رقابت‌های انتخابی قاره‌ای مبارزه کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم‌ آور، غزل کیانی تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم ایرانی است که پیش از این برای پوشیدن لباس تیم ملی کشورمان در رده‌ سنی نوجوانان در چندین دوره مبارزات انتخابی تیم ملی شرکت کرد اما موفق نشد جواز حضور در اردو را به دست آورد، او پس از آن تصمیم گرفت به کشور ترکیه برود و در این کشور در تورنمنت های ترکیه، فجیره و جام خلیج  به روی شیاپ چانگ رفت و به ترتیب به مدال های برنز، نقره و طلا رسید و برای دریافت سهمیه حضور در بازی‌های المپیک امیدوار شد.

کیانی اکنون با مسئولان فدراسیون تکواندو فلسطین به توافق رسیده و با دریافت روادید این کشور برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک در قاره آسیا تلاش خواهد کرد.

 

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.