www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 16:42 1399/07/05

مبارزه بوکس با پاکیائو هدف جدی مک گرگور

گزارشات از جدی بودن مذاکرات طرفین برای انجام یک مبارزه بوکس در خاورمیانه حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، کانر مک گرگور قهرمان اسبق دو دسته پر وزن و سبک وزن یو اف سی به دنبال انجام مبارزه بوکس با یکی دیگر از اسطوره های بوکس جهان یعنی مِنی پاکیائو است.

بنا به ادعای ESPN اگر چه این مبارزه هنوز رسمی نشده ولی طرفین در حال مذاکره جدی هستند. عُدَی عطار مدیر برنامه های مک گرگور همچنین درباره مکان این مبارزه گفت که خاورمیانه محل برگزاری این رویداد خواهد بود هر چند هنوز چیزی قطعی نشده است.

مک گرگور (۲۲-۴ در ام ام ای و ۰-۱ در بوکس) سال ۲۰۱۷ و در یک مبارزه پولساز بوکس که ۴/۳ میلیون پی پر ویو هم فروخت، به مصاف فلوید میودر افسانه ای رفت و در راند دهم با ناک اوت فنی شکست را پذیرا شد.

پاکیائو (۶۲-۷-۲) فیلیپینی، قهرمان هشت کلاس وزنی بوکس دنیا که اکنون ۴۱ ساله است در حال حاضر کمربند قهرمانی ولترویت WBA را در اختیار دارد و سه پیروزی پی در پی عملکرد اخیر او بوده است.

هنوز از زمان دقیق این مبارزه پرهیجان خبری در دسترس نیست اما اواخر سال ۲۰۲۰ یا اوایل ۲۰۲۱ می تواند زمان احتمالی این رویداد باشد.

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.