www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۶ 1399/06/15

لیگ برتر کوراش با حضور هفت تیم برگزار می‌شود

دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر کوراش باشگاه‌های کشور با حضور هفت تیم پس از اخذ مجوزهای لازم برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، لیگ برتر کوراش تحت عنوان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، قرار بود اواخر سال گذشته برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمد.

کوروش خسرویار دبیر انجمن کوراش در این مورد به خبرنگار مهر گفت: پس از تعویق یک ساله رقابتهای بین المللی سال ۲۰۲۰ از سوی فدراسیون جهانی و برگزاری مسابقات جام باشگاه‌های جهان در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰، تصمیم برآن شد که رقابتهای لیگ در دستور کار انجمن قرار گیرد.

دبیر انجمن کوراش ادامه داد: پروتکل‌های بهداشتی در خصوص برگزاری رقابتهای لیگ کوراش تدوین شده و باید برای تصویب نهایی به ستاد مبارزه با کرونا ارسال کنیم.

وی در مورد تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات گفت: برای حضور در این مسابقات تاکنون تیم‌های فولاد اسفراین، اترک، بیمه کوثر، صنایع شادیلون خراسان رضوی و سنگ بهاری مازندران ثبت کرده و هزینه ثبت نام را نیز واریز کرده اند که احتمال افزایش دو تیم دیگر را نیز داریم.

خسرویار در پایان گفت: پیش بینی ما این است که پس از اخذ مجوزهای لازم مسابقات را از ابتدای آذرماه، با حضور هفت تیم و به مدت سه هفته برگزار کنیم.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.