www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۴۰ 1393/11/04

لیگ برتر ووشو/ صعود شهرداری بندرعباس به نیمه نهایی

در پایان دور برگشت رقابتهای لیگ برتر ووشو باشگاههای کشور تیم ووشو شهرداری بندرعباس با برتری مقابل عمران اریکه به جمع تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی راه يافت. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، با برگزاری سه دیدار از هفته دهم رقابت های لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور پرونده دور مقدماتی این […]

در پایان دور برگشت رقابتهای لیگ برتر ووشو باشگاههای کشور تیم ووشو شهرداری بندرعباس با برتری مقابل عمران اریکه به جمع تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی راه يافت.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، با برگزاری سه دیدار از هفته دهم رقابت های لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور پرونده دور مقدماتی این مسابقات با شناخت تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی بسته شد.  هر سه دیدار این هفته از گروه نخست بود که ابتدا دانشگاه آزاد تیم صدرنشین  این گروه که از چند هفته قبل صعود خود را به نیمه نهایی مسجل کرده بود برابر رنگ فیروزه شیراز به برتری 10 بر 3 دست یافت.

دو تیم شهرداری بندرعباس و عمران اریکه برای تعیین تیم دوم صعود کننده از این گروه مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان رقابتی نزدیک ، دیدنی  و جذاب تیم بندری به برتری 8 بر 5 دست یافت تا به عنوان تیم دوم این گروه جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را به دست آورد. یک دیدار معوقه از هفته هشتم نیز بین شهرداری بندرعباس و رنگ فیروزه برگزار شد که شهرداری به برتری 9 بر 3 رسید.

به این ترتیب از گروه اول دانشگاه آزاد و  شهرداری بندرعباس و از گروه دوم پارس جنوبی و پاس قوامین کرمانشاه به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. مرحله نیمه نهایی و نهایی این مسابقات پنجشنبه سی ام بهمن ماه در آکادمی ووشو برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار