www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۹ 1393/11/01

لیگ برتر ووشو در ایستگاه پایانی دور برگشت

هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر ووشو باشگاه‌های کشور فردا پنج‎شنبه در آکادمی ووشو برگزار خواهد شد تا چهره تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شود. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، در حالی که صعود دو تیم پارس جنوبی و پاس قوامین از گروه دوم این رقابتها قطعی شده، تیم های حاضر در […]

هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر ووشو باشگاه‌های کشور فردا پنج‎شنبه در آکادمی ووشو برگزار خواهد شد تا چهره تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، در حالی که صعود دو تیم پارس جنوبی و پاس قوامین از گروه دوم این رقابتها قطعی شده، تیم های حاضر در گروه اول رقابتهای خود را برگزار خواهند کرد.

بر همین اساس شهرداری بندرعباس که شانس صعود به عنوان تیم دوم را دارد در اولین دیدار خود به مصاف عمران اریکه خواهد رفت. سپس دانشگاه آزاد، صدرنشین این گروه که از قبل راهی مرحله نیمه نهایی شده به مصاف رنگ فیرزوه شیراز می‌رود و در آخرین بازی شهرداری بندرعباس و رنگ فیروزه شیراز مقابل هم صف آرایی خواهند کرد.

اما در حاشیه رقابتهای هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر ، هفته پایانی لیگ برتر جوانان نیز برگزار می شود. در رقابتهای نوبت صبح اردبیل به مصاف شهرداری بندرعباس و پاس قوامین می رود .

در رقابتهای نوبت عصر هم مقامت زنجان از شهرداری بندرعباس پذیرایی می کند و پاس قوامین به دیدار شهرداری خاش خواهد رفت. در لیگ برتر جوانان شهرداری خاش شانس کسب عنوان قهرمانی را دارد و دو تیم مقاومت زنجان و شهرداری بندرعباس برای کسب عناوین دوم و سوم مبارزه می کنند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.