www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۲۱ 1393/08/18

لیگ برتر تکواندو؛ شکست استیل البرز، جوانه و شهرداری اندیشه

فصل جدید رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور با برتری تیم‌های دانشگاه آزاد، بانک شهر و پاس قوامین در خانه تکواندو آغاز شد. هفته نخست این رقابتها صبح امروز یکشنبه در خانه تکواندو در غیاب ملی‌پوشان این رشته برگزار شد که در پیکار افتتاحیه دانشگاه آزاد با ترکیبی جوان استیل البرز را 5 بر 3 شکست […]

فصل جدید رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور با برتری تیم‌های دانشگاه آزاد، بانک شهر و پاس قوامین در خانه تکواندو آغاز شد.

هفته نخست این رقابتها صبح امروز یکشنبه در خانه تکواندو در غیاب ملی‌پوشان این رشته برگزار شد که در پیکار افتتاحیه دانشگاه آزاد با ترکیبی جوان استیل البرز را 5 بر 3 شکست داد.

به گزارش “رزم نیوز” تقابل مربیان کرجی لیگ برتر دو نیمه کاملا متفاوت داشت. در نیمه نخست این استیلی‌ها بودند که با پیروزی‌های سیدمحمد رفیعی، روح‌الله طالبی و پویا شفیع خانی سه بر صفر پیش و افتادند و وحید عبداللهی مربی تیم نوجوانان ایران می‌رفت که اولین پیروزی را به نام خود ثبت کند که جوانان دانشگاه آزاد مانع آن شدند.

نیمه دوم این بازی متعلق به دانشجویان بود تا با 5 پیروزی متوالی آرمین هادی‌پور، مجتبی کرامتی، جواد امیری، سعید رجبی و رضا حبیبی سه امتیاز را به نام دانشگاه آزاد ثبت  کنند. برتری 13 بر 9 روحح الله طالبی با تجربه مقابل امید عمیدی جوان از مهمترین نکات این تقابل دیدنی بود.

دو تیم بانک شهر و جوانه برای انجام دومین دیدار هفته نخست مقابل هم صف آرایی کردند که این بانکی‌ها بودند که سه امتیاز را به حساب خود واریز کنند. مرتضی کریمی مربی پیشین تیم ملی بعد از یکسال دوری از رقابتهای لیگ، این بار هم با تیمی جوان و نفراتی کم نام و نشان بانک شهر را روانه میدان کرد و در هفته نخست 5 بر سه از سد شاگردان رحیم صالحی در تیم جوانه گذشت.

مرتضی گیل، مهدی لباس‌دوز، هادی مهمی، علی پاک‌دین و کامران مدانلو پنج تکواندوکاری بودند که برای بانک شهر پیروزی کسب کردند. محمد سلیمانی، شاهین فراهانی و قیاس شندی هم سه تکواندوکار پیروز جوانه بودند.

در آخرین بازی هم پاس قوامین در پیکار با شهرداری شهر اندیشه به پیروزی 5 بر سه دست يافت. دباغ، مهتر حاجی، عرفانیان، جلالوند و ذوالقدر برای پاس قوامین 5 پیروزی کسب کردند و مهدوی، فرشادمهر و پورنژاد هم سه تکواندوکار پیروز تیم شهرداری اندیشه بودند.

شهرداری ورامین مدافع عنوان قهرمانی در هفته نخست استراحت داشت. اسبقی، سلیمانی و مردانی سه عضو تیم ملی در ترکیب ورامینی‌ها حضور دارند که بازی نکردند و سایر ملی‌پوشان هم تا کنون با تیمی قرارداد امضاء نکرده‌اند.

در جدول رده‌بندی سه تیم سه امتیازی بانک شهر، پاس قوامین و دانشگاه آزاد اول تا سوم هستند.

آخرین اخبار