www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۵۴ 1395/01/22

ليگ جهانی كاراته؛ عسگری نقره گرفت/ جمع مدال‌های ايران به عدد چهار رسيد

با شكست بهمن عسگری در ديدار پايانی رقابتهای وزن ٧٥ كيلوگرم ليگ جهانی كاراته جمع مدال‌های ايران در اين مسابقات به عدد چهار رسيد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در ادامه اين مسابقات كه در امارات جربان دارد بهمن عسگری براي كسب مدال طلا در ديدار پاياني به مصاف رافائل آقایف كاراته كای […]

با شكست بهمن عسگری در ديدار پايانی رقابتهای وزن ٧٥ كيلوگرم ليگ جهانی كاراته جمع مدال‌های ايران در اين مسابقات به عدد چهار رسيد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در ادامه اين مسابقات كه در امارات جربان دارد بهمن عسگری براي كسب مدال طلا در ديدار پاياني به مصاف رافائل آقایف كاراته كای نامدار آذربایجانی رفت و با قبول شكست ۴ بر یک شکست به نشان نقره دست يافت. عسگری براي  رسیدن به ديدار نهايي روز گذشته حریفانی از امارات، تونس، قزاقستان، عربستان و روسیه را شکست داده بود.

امروز تيم اعزامی كشورمان توسط ذبيح الله پورشيب، تيم های كاتای آوای رزم و بانوان سپاهان سه نشان برنز كسب كرده بود.

رقابتهای كاراته وان امارات با حضور ۶۵۹ كاراته كا از ۵۹ كشور از روز گذشته در ورزشگاه الاهلی آغاز و عصر امروز به پايان خواهد رسيد.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.