www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 09:39 1399/06/30

لغو تمامی رقابت‌های تکواندو تا پایان سال ۲۰۲۰

فدراسیون جهانی تکواندو مجبور شد به دلیل همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان تمامی رقابت ها تا پایان سال 2020 را از تقویم خود حذف کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ؛ شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان باعث شد تا فدراسیون جهانی تکواندو در تازه‌ترین به روزرسانی تقویم 2020 میلادی، تمامی رقابت‌های پیش بینی شده تا پایان سال را لغو کند.

 رقابت‌های تیمی قهرمانی جهان و جام جهانی پومسه به میزبانی چین، مرحله نهایی رقابت‌های گرندپری در مکزیک، رقابت‌های انتخابی گرنداسلم و مسابقات آن از مهمترین رویدادهای بودند که تا پایان سال ۲۰۲۰ قرار بود برگزار شود اما از تقویم فدراسیون جهانی حذف شدند.

شورای اجرایی و همچنین مجمع عمومی فدراسیون جهانی تکواندو ۱۵ مهرماه (ششم اکتبر) قرار است به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شده و در خصوص کلیه موارد مهم از جمله برگزاری مسابقات سال ۲۰۲۱ و همچنین رقابت‌های انتخابی المپیک در دو قاره آسیا و اروپا تصمیم گیری شود.

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.