www.khabarrazmavar.ir

بدون در نظر گرفتن استثنا ؛

شناسه خبر : ۱۲:۰۱ 1395/09/09

لزوم شرکت همه بوکسورها در قهرمانی کشور/ روزبهانی هم باید بیاید

فدراسیون بوکس اعلام کرده است که همه بوکسورها باید در رقابتهای قهرمانی کشور در زاهدان حضور پیدا کنند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابتهای بوکس قهرمانی کشور رده سنی بزرگسالان از ۲۶ آذر به میزبانی استان سیستان و بلوچستان آغاز می شود و تا شش روز ادامه دارد. فدراسیون بوکس اعلام کرده است که شرکت همه بوکسورها در این رقابتها الزامی است. این یعنی هر بوکسوری بخواهد شانس خود را برای حضور در تیم ملی امتحان کند بدون در نظر گرفتن سابقه ملی پوش بودن باید در رینگ قهرمانی کشور مشت بزند.

طبق اعلام فدراسیون بوکس حتی احسان روزبهانی که تنها نماینده بوکس ایران در المپیک ریو بود نیز برای دعوت مجدد به تیم ملی باید در مسابقات قهرمانی کشور حضور پیدا کند و به نتیجه ای مطلوب دست پیدا کند. این رقابتها بدون حضور سرمربی خارجی بوکس برگزار می شود و قرار است تا نفرات برتر آن به همراه چند بوکسور دیگر که با تشخیص کمیته فنی انتخاب می شوند به اردوی جدید تیم ملی دعوت شوند.

دور جدید اردوی تیم ملی از ۱۰ دی ماه با حضور مربی جدید کوبایی تیم ملی آغاز می شود. ملی پوشان در این اردو خود را برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی جاکارتا آماده می کنند.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.