www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۵۸ 1394/02/14

لابی های پشت پرده برای حضور رئیس موردنظر در فدراسیون! مجمع انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی به تعویق می افتد؟

در شرایطی که براساس اعلام وزارت ورزش و جوانان، مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های رزمی 2 روز دیگر برگزار می شود، شنیده ها حکایت از تعویق این مجمع دارد. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های رزمی قرار است روز 16 اردیبهشت ماه جاری برگزار شود تا 22 کاندیدا برای نشستن بر […]

در شرایطی که براساس اعلام وزارت ورزش و جوانان، مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های رزمی 2 روز دیگر برگزار می شود، شنیده ها حکایت از تعویق این مجمع دارد.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های رزمی قرار است روز 16 اردیبهشت ماه جاری برگزار شود تا 22 کاندیدا برای نشستن بر روی صندلی ریاست این فدراسیون پراز مشکل با هم رقابت کنند.

در حالی که تنها 2 روز دیگر برای برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی باقی مانده، شنیده می شود احتمال دارد این مجمع به تاخیر بیفتد. علت این اتفاق نیز فشار و البته لابی های برخی افراد نزدیک به یکی دو نفر از کاندیداهاست که می خواهند نظر معاون وزیر ورزش و جوانان یعنی دکتر ” نصرالله سجادی ” را به انتخاب گزینه مورد نظر خود جلب کنند.

این افراد در روزهای گذشته جلسات خصوصی نیز با معاون وزیر برگزار کرده اند و می خواهند با تعویق زمان برگزاری مجمع، فرصت کافی برای لابی های خود حتی با افراد سیاسی نیز داشته باشند.

حالا باید منتظر ماند و دید آیا مجمع انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی برای چندمین بار لغو می شود و یا این که این کارزار انتخاباتی روز 16 اردیبهشت برگزار خواهد شد و رئیس جدید این فدراسیون معرفی می شود و یا این که اتفاقات دیگری در آینده رقم خواهد خورد.

آخرین اخبار