www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۱۴ 1394/06/15

كاراته قهرمانى آسيا – ژاپن؛ تیم كوميته بانوان ایران از دور مسابقات کنار رفت

تیم ملی بانوان با شکست برابر مالزی در گروه بازنده ها از کسب مدال در سیزدهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا بازماند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز،  در رقابتهای کومیته تیمی بانوان که تیم کشورمان با یک پیروزی و یک شکست راهی گروه بازنده ها شده بود در این مرحله دو بر صفر به […]

تیم ملی بانوان با شکست برابر مالزی در گروه بازنده ها از کسب مدال در سیزدهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا بازماند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز،  در رقابتهای کومیته تیمی بانوان که تیم کشورمان با یک پیروزی و یک شکست راهی گروه بازنده ها شده بود در این مرحله دو بر صفر به مالزی باخت و از رسیدن به مدال بازماند. در این دیدار خاکسار و عباسعلی نتیجه را به رقبای خود واگذار کردند.

این تیم امروز کار خود را با پیروزی دو بر يک برابر قزاقستان آغاز کرد. در اين ديدار حميده عباسعلي ۸ بر صفر از سد حريفش گذشت، در ادامه سميرا ملكي پور نتيجه را به كاراته  كا قزاق واگذار كرد. سومين ديدار را رزيتا عليپور ۵ بر ۳ به سود خود خاتمه داد تا تيم ايران پيروز اين مبارزه باشد.

بانوان ايران در مبارزه دوم برابر كاراته كاهاي كشور ميزبان صف آرايي كردند كه در پايان تيم ژاپن با نتيجه ۲ بر صفر پيروز ميدان باشد. حميده عباسعلي برابر “سونيا” كاراته كا ژاپني به تساوي يك بر يك رسيد، طراوت خاكسار ۵ بر صفر نتيجه را واگذار كرد و رزيتا عليپور هم مقابل حريف ژاپني شكست خورد تا اين ديدار به سود تيم ژاپن خاتمه يابد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.