www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۱۴ 1394/06/15

كاراته قهرمانى آسيا – ژاپن؛ تیم كوميته بانوان ایران از دور مسابقات کنار رفت

تیم ملی بانوان با شکست برابر مالزی در گروه بازنده ها از کسب مدال در سیزدهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا بازماند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز،  در رقابتهای کومیته تیمی بانوان که تیم کشورمان با یک پیروزی و یک شکست راهی گروه بازنده ها شده بود در این مرحله دو بر صفر به […]

تیم ملی بانوان با شکست برابر مالزی در گروه بازنده ها از کسب مدال در سیزدهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا بازماند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز،  در رقابتهای کومیته تیمی بانوان که تیم کشورمان با یک پیروزی و یک شکست راهی گروه بازنده ها شده بود در این مرحله دو بر صفر به مالزی باخت و از رسیدن به مدال بازماند. در این دیدار خاکسار و عباسعلی نتیجه را به رقبای خود واگذار کردند.

این تیم امروز کار خود را با پیروزی دو بر يک برابر قزاقستان آغاز کرد. در اين ديدار حميده عباسعلي ۸ بر صفر از سد حريفش گذشت، در ادامه سميرا ملكي پور نتيجه را به كاراته  كا قزاق واگذار كرد. سومين ديدار را رزيتا عليپور ۵ بر ۳ به سود خود خاتمه داد تا تيم ايران پيروز اين مبارزه باشد.

بانوان ايران در مبارزه دوم برابر كاراته كاهاي كشور ميزبان صف آرايي كردند كه در پايان تيم ژاپن با نتيجه ۲ بر صفر پيروز ميدان باشد. حميده عباسعلي برابر “سونيا” كاراته كا ژاپني به تساوي يك بر يك رسيد، طراوت خاكسار ۵ بر صفر نتيجه را واگذار كرد و رزيتا عليپور هم مقابل حريف ژاپني شكست خورد تا اين ديدار به سود تيم ژاپن خاتمه يابد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.