www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۳:۲۳ 1400/12/22

قهرمانی نماینده لرستان در سوپر لیگ جودو

رقابت‌های سوپر لیگ جودوی ایران با قهرمانی نماینده لرستان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات لیگ جودو آینده‌سازان امید تا المپیک ۲۰۲۸ طی روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ همزمان با مسابقات سوپر لیگ جودو به میزبانی ورزشگاه شهید شیرودی تهران و در سالن شهید افراسیابی با حضور ۱۳ تیم برگزار شد.

امروز یکشنبه (۲۲ اسفند) در دومین روز از این رقابت‌ها تیم‌های راه‌یافته به مرحله نهایی به مصاف هم رفتند و در پایان تیم هیات جودو استان لرستان با شکست حریفان خود عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

این رقابت‌ها در حالی پیگیری شد که تیم خوشگوار خراسان رضوی نیز به عنوان نایب قهرمان این رقابت‌ها معرفی شد. در پایان نیز تیم‌های خانه جودو ملک و تیم شهید وحدتی خراسان رضوی نیز عنوان سومی مشترک را از آن خود کردند.

 پرونده این دوره از مسابقات در حالی بسته شد که ۱۳ تیم در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرده بودند.

اسامی تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها به شرح ذیل است:

در گروه الف)

هیات جودو فارس

شهید وحدتی

هیات جودو کردستان

هیات جودو کرمانشاه

شاهین تهران

هیات جودو سیدآیاد

خانه جودو ملک

در گروه ب)

هیات جودو البرز

شهدای حاجی وند خوزستان

خوشگوار خراسان رضوی

هیات جودو لرستان

شرکت پرنیان

هیات جودو اردبیل

ضمن این‌که، مسابقات سوپر لیگ جودو مردان نیز با حضور ۹ تیم طی روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفند همزمان با مسابقات لیگ امید برگزار شد که در پایان مسابقات سوپر لیگ جودو، تیم رعد پدافند ارتش نیز عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.