www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 18:54 1395/12/02

قهرمانی زود هنگام دانشگاه آزاد در لیگ برتر تکواندو

با پایان هفته ششم لیگ برتر تکواندو، شاگردان سید نعمت خلیفه توانستند با پیروزی در دیداری حساس مقابل تیم لوازم خانگی کن قهرمانی زود هنگام خود را در خانه تکواندو جشن بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دیدارهای هفته پنجم و ششم (دور برگشت) از پانزدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان «جام خلیج فارس»، یادواره شهدای تکواندوی مدافع حرم، امروز (دوشنبه) با حضور ۱۰۸ تکواندوکار و در قالب ۷ تیم در خانه تکواندو برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها تیم دانشگاه آزاد اسلامی با پیروزی در مقابل لوازم خانگی کن قهرمانی خود را تثبیت کرده و در هفته پایانی به مصاف تیم جوانه‌ای خواهد رفت که برای پیروزی در مقابل این تیم کار دشواری در پیش ندارد. شهرداری ورامین دیگر مدعی قهرمانی با وجود کسب ۶ امتیاز در هفته پنجم و ششم همچنان در رده دوم باقی ماند. تیم ریشه دار پاس قوامین نیز با یک پله صعود در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

تیم‌های لوازم خانگی کن، یاسین پیشرو البرز، شهدای مدافع حرم ساری، هیات تکواندو شمال‌شرق و مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه به ترتیب در جایگاه چهارم تا هشتم قرار گرفتند.
نتایج کسب شده در این دو هفته به شرح ذیل است:

هفته پنجم
تیم شهدای مدافع حرم ساری یک – تیم شهرداری ورامین ۷
تیم یاسین پیشرو البرز ۳ – تیم پاس قوامین ۵
تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۶ – تیم هیات تکواندو شمال‌شرق ۲

هفته ششم
تیم شهدای مدافع حرم ساری ۳ – تیم پاس قوامین ۵
تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۵ – تیم لوازم خانگی کن ۳
تیم هیات تکواندو شمال‌شرق صفر – تیم یاسین پیشرو البرز ۸
تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه به دلیل آسیب دیدگی هوگوپوشان خود از حضور در هفته پنجم و ششم این رقابت‌ها انصراف داد.

آخرین اخبار

خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
خداحافظی با رکورد بیست و نه – صفر!
حبیب نورماگومدوف و جاستین گیجی در مهمترین مبارزه رویداد یو اف سی ۲۵۴ به مصاف یکدیگر رفتند و حبیب در راند دوم با سابمیشن کار گیجی را تمام کرد و ضمن حفظ روند شکست ناپذیری خود رکوردش را به ۲۹-۰ رسانید.
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
روش تمرینی کار با کیسه بوکس
اکثر رزمی کاران، به ویژه کارشناسان و مربیان، روی انجام تمرینات با کیسه بوکس، اهمیت فراوانی می دهند. حال رشته یا هنر رزمی شان هر چه می خواهد باشد، از MMA گرفته تا کیک بوکسینگ، موآی تای و یا بوکس انگلیسی، کیسه بوکس یکی از اصلی ترین و در عین حال مهمترین تجهیزات رزمی در جهت پیشرفت رزمی کار محسوب می گردد.