www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۴۸ 1393/10/16

قصدی برای ورود به این عرصه ندارم؛ دادگر: گفتند برو فدراسیون‌رزمی، من هم آمدم!

من از خانواده‌ رزمی هستم و طبعا با شرایط فدراسیون ورزش‌های رزمی نیز آشنا هستم. البته همان‌طور که گفتم تنها برای برگزاری مجمع آمده‌ام. سرپرست جدید فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: بنده برای اینکه مقدمات برگزاری مجمع‌انتخاباتی را فراهم کنم، سرپرستی فدراسیون ورزش‌های رزمی را قبول کردم. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، حدود 4 ماه پس […]

من از خانواده‌ رزمی هستم و طبعا با شرایط فدراسیون ورزش‌های رزمی نیز آشنا هستم. البته همان‌طور که گفتم تنها برای برگزاری مجمع آمده‌ام.

سرپرست جدید فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: بنده برای اینکه مقدمات برگزاری مجمع‌انتخاباتی را فراهم کنم، سرپرستی فدراسیون ورزش‌های رزمی را قبول کردم.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، حدود 4 ماه پس از انتصاب محمود رشیدی به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی، وی از این سمت استعفاء داد تا معاون وزیر ورزش، طی حکمی علی دادگر را به عنوان سرپرست جدید این فدراسیون منصوب کند. رشیدی که برای شرکت در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های رزمی ثبت‌نام کرده، تنها در صورت استعفاء می‌توانست در مجمع آتی فدراسیون شرکت کند که این کار را نیز انجام داد.

علی دادگر در گفت‌وگو با خبرنگار رزم نیوز در مورد انتصاب خود به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی، اظهار داشت: بنده کارمند وزارت ورزش و جوانان هستم و هر جا بگویند می‌روم. الان هم گفتند برو فدراسیون ورزش‌های رزمی، من هم آمدم.

وی با بیان این که احتمالا در یک فدراسیون دیگر هم سرپرست خواهد شد، افزود: تا زمان فراهم‌کردن شرایط برگزاری مجمع انتخابات، در خدمت فدراسیون هستم. بنابراین، قصدی برای ورود به این عرصه ندارم. اگر داشتم، ثبت نام می‌کردم.

رئیس پیشین فدراسیون کونگ‌فو در پایان، در مورد وضعیت کنونی فدراسیون ورزش‌های رزمی خاطرنشان کرد: من از خانواده‌ رزمی هستم و طبعا با شرایط فدراسیون ورزش‌های رزمی نیز آشنا هستم. البته همانطور که گفتم تنها برای برگزاری مجمع آمده‌ام.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید