www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۴۳ 1394/03/15

قرعه کشی مسابقات APB انجام شد؛ یک الجزایری حریف محمدپور در لیگ حرفه ای بوکس جهان

نماینده ۵۲ کیلوگرم بوکس ایران در اولین رقابت خود در لیگ حرفه ای بوکس جهان به مصاف بوکسور الجزایری می رود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مراسم قرعه کشی مرحله جدید لیگ حرفه ای بوکس جهان در حالی صبح امروز در بلغارستان انجام شد که سجاد محمدپور بوکسور ۵۲ کیلوگرم ایرانی نیز نخستین حریف […]

نماینده ۵۲ کیلوگرم بوکس ایران در اولین رقابت خود در لیگ حرفه ای بوکس جهان به مصاف بوکسور الجزایری می رود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مراسم قرعه کشی مرحله جدید لیگ حرفه ای بوکس جهان در حالی صبح امروز در بلغارستان انجام شد که سجاد محمدپور بوکسور ۵۲ کیلوگرم ایرانی نیز نخستین حریف خود را در این رقابتها شناخت. وی باید در اولین مبارزه با نماینده الجزایر به روی رینگ برود.

محمدپور دومین بوکسور ایرانی است که در مسابقات معتبر حرفه ای بوکس جهان شرکت کرده است.

وی روز شنبه از ساعت ۱۹/۴۵ دقیقه به وقت محلی بلغارستان به روی رینگ می رود. اکبر احدی سرمربی تیم بوکس APB ایران نیز محمدپور را در این رقابتها همراهی می کند.

رقابتهای لیگ حرفه ای بوکس، بین برترین بوکسورهای جهان در هر وزن برگزار می شود و نفرات برتر ضمن کسب کمربندطلایی ،جواز حضور در المپیک ریو را نیز به دست می آورند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.