www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۴ 1393/09/10

فینال تکواندوی‌جایزه‌بزرگ – مکزیک؛ تکواندوکاران‌ایران از روز چهارشنبه روی شیاپچانگ می‌روند

مسابقات فینال جایزه بزرگ که دارای بیشترین امتیاز برای رسیدن به امتیاز ورودی المپیک است از روز چهارشنبه هفته جاری 12 آذرماه آغاز و به مدت دو روز در مرکز جهانی شهر کوئرتارو مکزیک ادامه خواهد داشت. تکواندوکاران ایران از روز چهارشنبه هفته جاری در فینال رقابت های جایزه بزرگ روی شیاپچانگ می روند. به […]

مسابقات فینال جایزه بزرگ که دارای بیشترین امتیاز برای رسیدن به امتیاز ورودی المپیک است از روز چهارشنبه هفته جاری 12 آذرماه آغاز و به مدت دو روز در مرکز جهانی شهر کوئرتارو مکزیک ادامه خواهد داشت.

تکواندوکاران ایران از روز چهارشنبه هفته جاری در فینال رقابت های جایزه بزرگ روی شیاپچانگ می روند.

به گزارش “رزم نیوز” ، مسابقات فینال جایزه بزرگ که دارای بیشترین امتیاز برای رسیدن به امتیاز ورودی المپیک است از روز چهارشنبه هفته جاری 12 آذرماه آغاز و به مدت دو روز در مرکز جهانی شهر کوئرتارو مکزیک ادامه خواهد داشت.

فرزان عاشورزاده، بهنام اسبقی، مهدی خدابخشی و سجادمردانی تکواندوکارانی هستند که از سوی فدراسیون بین المللی تکواندو برای حضور در فینال جایزه بزرگ دعوت شده اند.

همچنین طی روزهای شنبه و یکشنبه (15 و 16 آذرماه) نیز جام جهانی تیمی در بخش مردان در مکزیک برگزار خواهد شد که تیم ایران با ترکیب فرزان عاشورزاده، هادی مستعان، محمد باقری معتمد، علیرضا نصرآزادانی، مسعود حجی زواره، فرزاد عبداللهی و سجاد مردانی به مصاف حریفان خود می رود.

هدایت تیم ملی تکواندوی ایران در این رقابت ها برعهده بیژن مقانلو و مهدی بی باک است.

آخرین اخبار