www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۲۳ 1394/06/22

«فلوید می‎ودر» برای همیشه از بوکس کناره‎گیری کرد + فیلم

بوکسور سرشناس آمریکایی پس از پیروزی مقابل «آندره برتو» در ۱۲ راند در لاس وگاس، به طور رسمی از دنیای بوکس حرفه‎ای خداحافظی کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، فلوید می‎ودر که نام «پول» را بر خود نهاده در کمال ناباوری از خداحافظی خود با دنیای بوکس خبر داده است. می‎ودر که پیش […]

بوکسور سرشناس آمریکایی پس از پیروزی مقابل «آندره برتو» در ۱۲ راند در لاس وگاس، به طور رسمی از دنیای بوکس حرفه‎ای خداحافظی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، فلوید می‎ودر که نام «پول» را بر خود نهاده در کمال ناباوری از خداحافظی خود با دنیای بوکس خبر داده است.

می‎ودر که پیش از این با شکست پاکیائو در نبرد بوکس قرن، به ثروت هنگفتی دست یافته بود موفق شد ۳۲ میلیون دلار دیگر بی آنکه زحمت زیادی بکشد به جیب بزند.

این چهل و نهمین مسابقه بدون شکست می‌ودر بود.

می ودر در پایان مسابقه گفت: بوکس برای من تمام شد. این را به طور رسمی اعلام می‌‎کنم. من هر آنچه باید، انجام داده‌‎ام. دیگر کاری برای انجام دادن در ورزش برایم باقی نمانده است. نمی‎خواهم بر روی خودم درجه بگذارم اما باید بگویم در جهان بهترینم.

Floyd Mayweather Jr. and Andre Berto during their welterweight title fight Saturday, Sept. 12, 2015, in Las Vegas. (AP Photo/John Locher)

Boxing-H2

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.