www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۱۰ 1398/02/18

فشار فدراسیون جهانی کاراته برای حضور در المپیک ۲۰۲۴

فدراسیون جهانی کاراته در جلسه‌ای که برگزار کرد فشار خود را برای حضور این رشته در بازی‌های ۲۰۲۴ زیاد کرده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، فدراسیون‌ جهانی کاراته در طول ۲ روز جلسه‌ای که در پاریس برگزار کرده، فعالیت‌های خود را آغاز کرد تا مطمئن شود این رشته در برنامه بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ حضور خواهد داشت.

گزارش پیشرفت کار در کمپین Karate2024 # مورد بحث قرار گرفت که هدف آن نشان دادن وحدت این ورزش است و درخواست می‌کند که کاراته در فهرست ورزش‌های اضافی در برنامه‌های بازی های المپیک اضافه شود.

هواداران تشویق شده‌اند تا با استفاده از هشتگ و گسترش پیام “KARATE: Olympic sports” به این رشته کمک کنند.

در ماه مارس پاریس ۲۰۲۴ اعلام کرد که پس از دیدار با چهره‌های برجسته کاراته، از جمله آنتونیو اسپینوز، رئیس فدراسیون جهانی، پیشنهاد خود را برای برگزاری ورزش‌های جدید در برنامه المپیک بازنگری نخواهد کرد.

هدف مسئولان جهانی کاراته این بود که پاریس ۲۰۲۴ را متقاعد سازند تا کاراته را به عنوان پنجمین ورزش اضافی، در کنار اسکیت بوردینگ، ورزش‌های صعودی، موج‌سواری و حرکات موزون، به بازی‌های ۲۰۲۴ قرار دهند اما تلاش آنها موفقیت‌آمیز نبود

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.