www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۲۹ 1393/09/01

فدراسیون نباید به این فرد نامه می داد؛ بردبار: هیچ‌ ‌یک از مسئولان حال من و پدرم را نپرسیدند

داور بین‌المللی بوکس کشورمان گفت: من و پدرم در حال حاضر در بیمارستان بستری هستیم، اما متاسفانه هیچ یک از مسئولان فدراسیون حتی یک تماس هم با ما نگرفتند. بابک بردبار در گفت‌وگو با خبرنگار رزم نیوز در مورد اتفاق روز جمعه که در جریان مسابقات قهرمانی کشور در بروجرد روی داد، خاطرنشان کرد: در […]

داور بین‌المللی بوکس کشورمان گفت: من و پدرم در حال حاضر در بیمارستان بستری هستیم، اما متاسفانه هیچ یک از مسئولان فدراسیون حتی یک تماس هم با ما نگرفتند.

بابک بردبار در گفت‌وگو با خبرنگار رزم نیوز در مورد اتفاق روز جمعه که در جریان مسابقات قهرمانی کشور در بروجرد روی داد، خاطرنشان کرد: در این رقابت‌ها، طبق قانون تنها نفراتی که 19 تا 40 سال دارند، می‌توانند در مسابقات شرکت کنند، اما در روز وزن‌کشی، شخصی با 45 سال سن قصد شرکت در مراسم وزن‌کشی را داشت که با مخالفت پدر بنده که رئیس کمیته اجرایی مسابقات است روبرو شد. این بوکسور می‌خواست برای تیم استان سیستان و بلوچستان مسابقه بدهد، اما طبق قانون اجازه چنین کاری را نداشت.

داور 3 ستاره بوکس ایران ادامه داد: با این حال که می‌دانستیم کار او غیرقانونی است، اما باز هم با ناطق‌نوری تماس گرفتیم که او در دسترس نبود. از این رو، ناچار شدیم با پسر رئیس‌فدراسیون تماس بگیریم که او نیز اعلام کرد نامه‌ای که این بوکسور از فدراسیون دریافت‌کرده، برای شرکت در قالب تیم استان خودش است و به هیچ عنوان نمی‌تواند در مسابقات قهرمانی کشور حضور پیدا کند.

بردبار یادآور شد: ما نیز صحبت‌های پسر رئیس‌فدراسیون را به او منتقل کردیم که وی با حالتی تهاجمی به ما حمله‌ور شد که در آن لحظه، همه چیز علی‌الظاهر به پایان رسید، اما زمانی که بازی‌ها شروع شد، او به همراه یکی دیگر بارها در طول مسابقات به ما فحاشی کرده و من و پدرم تهدید کردند.

وی در مورد وقوع حادثه تلخی که منجر به بستری شدن خود و پدرش شد، گفت: یعد از پایان مسابقات، به همراه پدرم در محوطه ورزشگاه در حال رفتن به سمت اتوبوس بودیم که در هتل مستقر شویم که ناگهان یک دستگاه اتومبیل پژو سفید رنگ از فاصله حدودا 60 متری و با سرعت زیاد به سمت ما حرکت کرد و به عمد ما را زیر گرفت. راننده خودرو همان بوکسوری بود که پدرم به او اجازه نداد در رقابت ها شرکت کند.

داور 3 ستاره بوکس کشورمان وضعیت جسمانی پدرش را وخیم توصیف کرد و اظهار داشت: من و پدرم در حال‌حاضر در یمارستان بستری هستیم. متاسفانه حال پدرم اصلا خوب نیست و او را به بخش مراقبت‌های ویژه برده‌اند.

وی با بیان اینکه در طول این‌مدت حتی یک نفر از مسئولان‌فدراسیون با وی و پدرش تماسی نگرفته‌اند، ادامه داد: مسئول همه این اتفاقات دوستانی هستند که در فدراسیون حضور دارند. چراکه آنها برخلاف قانون، نامه‌ای را به فرد خاطی دادند.

داور 3 ستاره بوکس ایران در پایان از دستگیری فرد ضارب خبر داد، اما گفت که برادر این شخص هنوز متواری است.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.