www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۱۴ 1393/09/29

فدراسیون بوکس به ما نامه داد؛ رهنما: اداره کل روی شخص خاصی نظر ندارد/بهتر است سرپرست جدید در انتخابات شرکت نکند

ما از عملکرد هیات بوکس استان رضایت داریم، اما این به معنای آن نیست که بر روی شخص خاصی، نظر مثبت داشته باشیم. مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان گفت: ما از عملکرد هیات بوکس استان رضایت داریم، اما این به معنای آن نیست که بر روی شخص خاصی، نظر مثبت داشته باشیم. به […]

ما از عملکرد هیات بوکس استان رضایت داریم، اما این به معنای آن نیست که بر روی شخص خاصی، نظر مثبت داشته باشیم.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان گفت: ما از عملکرد هیات بوکس استان رضایت داریم، اما این به معنای آن نیست که بر روی شخص خاصی، نظر مثبت داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز”، مجمع انتخاباتی هیات بوکس استان گیلان که قرار بود روز سوم دی ماه برگزار شود، به تعویق افتاد که در این میان، گفته می شود فدراسیون بوکس از اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان خواسته که این انتخابات را به تعویق انداخته و سرپرست جدیدی را منصوب کند.

مسعود رهنما ، در این باره اظهار داشت: فدراسیون بوکس نامه ای به ما زده و اعلام کرده سرپرست جدید معرفی کنیم.

وی افزود: 2 سال است هیات بوکس استان، توسط سرپرست اداره می شود و به همین جهت، باید سرپرست جدید منصوب کنیم. البته بهتر است سرپرست جدید در انتخابات شرکت نکند، اما منع قانونی هم در این خصوص وجود ندارد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان، در مورد ارزیابی این اداره کل از عملکرد هیات بوکس استان گیلان اظهار داشت: هیات بوکس از جمله هیات های موفق استان است. با این حال، ما نظر خاصی روی شخصی خاص نداریم. چرا که اداره کل در هر مجمع انتخاباتی از جمله بوکس، تنها یک رای دارد.

آخرین اخبار