www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۴۵ 1402/04/01

غول روس بدنبال عنوان قهرمانی سنگین وزن وان چمپیونشیپ

آناتولی مالیخین قهرمان نیمه سنگین وزن سازمان وان چمپونشیپ ،در انتظار مبارزه با «آرجان بولار» برای کسب عنوان قهرمانی سنگین وزن این سازمان است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، پس از چندین بار به تعویق افتادن مبارزه مورد انتظار بین «آناتولی مالیخین» و «آرجان بولار» تنها چند روز تا شروع آن باقی مانده است، اما جنگ لفظی بین این دو سنگین وزن همچنان ادامه دارد. مالیخین روس، از مدت زمانی که حریفش برای قبول مبارزه صرف کرده است ناراضی است.

این دو قرار است در رویداد ONE Friday Fights 22 این هفته به مصاف هم بروند، اما به نظر می رسد که مالیخین هنوز نگران است که بولار بهانه ای برای کناره گیری از این مبارزه پیدا کند.

مالیخین در این باره گفت: وقتی قراردادم را فرستادند از دیدن نام او در قرارداد خوشحال شدم. بولار قبلاً سه یا چهار بار قرارداد امضا کرده بود و هرگز در مبارزه حاضر نشد. بنابراین، خواهیم دید که این بار چه اتفاقی می افتد. مهم این است که او تلاش می کند تا خودش را به رینگ برساند.

مالیخین می‌گوید که آرجان بولار «قهرمان نیست» زیرا دفاع از عنوان قهرمانی طول کشیده است.

“من معتقدم مردی که مبارزه نمی کند و بیش از دو سال است که کل دسته را نگه داشته است، قهرمان نیست. او اصلاً نباید در هیچ لیگی بجنگد.”

مالیخین با تاکید بر اینکه مطمئن است که می تواند کار بولار را در روز جمعه تمام کند گفت: او هیچ شانسی ندارد. من فقط او را ناک اوت خواهم کرد. او حداکثر تا راند دوم دوام خواهد آورد. هیچ شانسی برای او وجود ندارد که پنج راند دوام بیاورد.

مالیخین تمام مبارزات خود را در وان با ناک اوت به پایان رسانده و دو عنوان را با این روند به دست آورده و یکی از بهترین بوکسورهای دسته سنگین وزن محسوب می شود. قهرمان نیمه سنگین وزن و موقت سنگین وزن وان چمپونشیپ می‌گوید که می‌خواهد با این نمایش،رضایت مردم را بدست آورد.

«من همیشه هدفم ناک اوت است. سعی می کنم سریعتر از حریفانم باشم و نمایش خوبی ارائه دهم. باید تمام تلاشم را بکنم تا تماشاگران از آن لحظات لذت ببرند.»

آخرین اخبار