www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۰۹ 1400/01/01

عیدی بزرگ ستاری در گام نخست!

مبارز کشورمان با ناک اوت حریف ژاپنی خود را شکست داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سازمان K-1 رویداد K’FESTA 4 خود را امروز به میزبانی سالن تئاتر توکیو گاردن در ژاپن برگزار کرد.

در اولین روز از این رویداد و در یک سوپرفایت مهم از دسته کروزرویت (۹۰- کیلوگرم) محمود ستاری مبارز ایرانی به مصاف هیساکی کاتو از ژاپن رفت.

ستاری در ثانیه های پایانی راند نخست با یک ضربه هوک راست سنگین کاتو را ناک دان کرد ولی زنگ پایان راند به داد مبارز ژاپنی رسید.

ولی ستاری که عطش برد به وضوح در ضربات او دیده می شد در اوایل راند دوم کار را یک سره کرد و با ناک اوت هیساکی کاتو را مغلوب کرد. این نخستین پیروزی ستاری در رینگ کی وان بود ولی او پیش از این دو مبارزه دیگر در کراش و M-1 را تجربه کرده بود که آن دو نبرد را هم با ناک اوت پیروز شده بود.

 

 

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.