www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۳۵ 1393/09/11

علی رغم گذشت 4 روز از مهلت قانونی ثبت نام؛ تنها علی نژاد برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو ثبت نام کرده است

در حالی که 4 روز از آغاز مهلت قانونی برای ثبت نام در مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو می گذرد، فقط رئیس کنونی این فدراسیون ثبت نام کرده است. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، فرصت قانونی برای ثبت نام کاندیداهای مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو، از روز شنبه هفته جاری (8 آذرماه)، آغاز شده که علی رغم گذشت […]

در حالی که 4 روز از آغاز مهلت قانونی برای ثبت نام در مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو می گذرد، فقط رئیس کنونی این فدراسیون ثبت نام کرده است.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، فرصت قانونی برای ثبت نام کاندیداهای مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو، از روز شنبه هفته جاری (8 آذرماه)، آغاز شده که علی رغم گذشت 4 روز، تنها مهدی علی نژاد رئیس فعلی این فدراسیون، کاندیداتوری خود را اعلام و ثبت نام کرده است.

علی نژاد در حرکتی جالب و در نخستین ساعات روز شنبه، برای شرکت در کارزار انتخاباتی فدراسیون ووشو نام نویسی کرد. چرا که معمولا عرف بر این است که روسای فدراسیون ها در آخرین روز و حتی دقایق پایانی، نسبت به ثبت نام اقدام می کنند.

البته اگرچه با گذشت 4 روز تنها رئیس فدراسیون ووشو نام نویسی کرده، اما مطمئنا در روزهای آینده تعداد نامزدها بیشتر خواهد شد، به خصوص مخالفان و منتقدان رئیس کنونی فدراسیون که در دوره های گذشته مجامع انتخاباتی نیز شاهد حضور آنها در کارزار انتخاباتی فدراسیون موفق ووشو بوده ایم.

گفتنی است مهلت قانونی برای ثبت نام کاندیداها جهت حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو، 10 روز است که 4 روز آن نیز سپری شده است. هرچند که هنوز تاریخ دقیق برگزاری این مجمع از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام نشده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.