www.khabarrazmavar.ir

برای اعزام تیم ملی موای تای به جمع بندی نرسیده ایم

شناسه خبر : 15613 ۱۲:۰۲ ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

عظیمی: انتخاب رئیس جدید به دلیل فشار از داخل نبود/ حضور نصیری در دولت قبل، ربطی به ورزش ندارد

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: در مورد انتخاب رئیس جدید انجمن موای تای، فشار از داخل را قبول ندارم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، ابتدای هفته جدید، ” استفان فوکس ” دبیرکل فدراسیون جهانی موای تای، با ارسال نامه ای به رئیس کمیته ملی المپیک ایران و وزیر ورزش و جوانان، ضمن ابراز نگرانی از وضعیت کنونی موای تای کشورمان، خواستار بازگشت ” جواد نصیری ” رئیس پیشین انجمن موای تای کشورمان شد که این اتفاق خیلی زود به وقوع پیوست و نصیری جانشین رئیس غیرورزشی انجمن موای تای شد.

دکتر ” شهرام عظیمی ” در مورد فشار از داخل برای بازگشت نصیری اظهار داشت: من این را قبول ندارم. به هرحال، استفان فوکس آدم بزرگی است و به مسائل موی تای همه کشورها اشراف دارد.

وی درباره این که جواد نصیری به دولت قبل وابستگی داشت، افزود: ورزش جای سیاست بازی نیست. ایشان در آن زمان مسئولیتی در دولت قبل داشت. در کل، همه ما سرباز نظام هستیم.

سرپرست فدراسیون ورزش هار رزمی به زمان برگزاری تودیع و معارفه روسای گذشته و فعلی انجمن موای تای، تصریح کرد: در نظر داریم مراسم تودیع و معارفه مسئولان انجمن موای تای را با مراسم تودیع و معارفه دبیر سابق و فعلی فدراسیون برگزار کنیم که احتمالا این مراسم تا پایان هفته برگزار می شود.

معاون مرکز استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان در پایان، در خصوص تیم ملی موای تای و حضور یا عدم حضور این تیم در مسابقات جهانی تایلند گفت: فعلا در مورد اعزام این تیم به جمع بندی نرسیده ایم و همچنان در حال بررسی هستیم. البته در سایت مسابقات، ثبت نام کرده ایم و نام دو ورزشکار آقا و دو ورزشکار خانم را ثبت کرده ایم که در صورت اعزام، مشکلی پیش نیاید.

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.