www.khabarrazmavar.ir

برای اعزام تیم ملی موای تای به جمع بندی نرسیده ایم

شناسه خبر : ۱۲:۰۲ 1398/04/24

عظیمی: انتخاب رئیس جدید به دلیل فشار از داخل نبود/ حضور نصیری در دولت قبل، ربطی به ورزش ندارد

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: در مورد انتخاب رئیس جدید انجمن موای تای، فشار از داخل را قبول ندارم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، ابتدای هفته جدید، ” استفان فوکس ” دبیرکل فدراسیون جهانی موای تای، با ارسال نامه ای به رئیس کمیته ملی المپیک ایران و وزیر ورزش و جوانان، ضمن ابراز نگرانی از وضعیت کنونی موای تای کشورمان، خواستار بازگشت ” جواد نصیری ” رئیس پیشین انجمن موای تای کشورمان شد که این اتفاق خیلی زود به وقوع پیوست و نصیری جانشین رئیس غیرورزشی انجمن موای تای شد.

دکتر ” شهرام عظیمی ” در مورد فشار از داخل برای بازگشت نصیری اظهار داشت: من این را قبول ندارم. به هرحال، استفان فوکس آدم بزرگی است و به مسائل موی تای همه کشورها اشراف دارد.

وی درباره این که جواد نصیری به دولت قبل وابستگی داشت، افزود: ورزش جای سیاست بازی نیست. ایشان در آن زمان مسئولیتی در دولت قبل داشت. در کل، همه ما سرباز نظام هستیم.

سرپرست فدراسیون ورزش هار رزمی به زمان برگزاری تودیع و معارفه روسای گذشته و فعلی انجمن موای تای، تصریح کرد: در نظر داریم مراسم تودیع و معارفه مسئولان انجمن موای تای را با مراسم تودیع و معارفه دبیر سابق و فعلی فدراسیون برگزار کنیم که احتمالا این مراسم تا پایان هفته برگزار می شود.

معاون مرکز استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان در پایان، در خصوص تیم ملی موای تای و حضور یا عدم حضور این تیم در مسابقات جهانی تایلند گفت: فعلا در مورد اعزام این تیم به جمع بندی نرسیده ایم و همچنان در حال بررسی هستیم. البته در سایت مسابقات، ثبت نام کرده ایم و نام دو ورزشکار آقا و دو ورزشکار خانم را ثبت کرده ایم که در صورت اعزام، مشکلی پیش نیاید.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید